



Портативний пилосос Kokido Telsa 50 із вбудованим акумулятором для басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🏊♂️✨ Ручний пилосос Kokido Telsa 50 - ідеальний вибір для обслуговування домашніх басейнів малих і середніх розмірів будь-якого типу. Оновлена модель оснащена обертовою ручкою запуску. Обертовий перемикач є надійнішим і довговічнішим порівняно з м'якою кнопкою.
🔋🔌 Повністю автономний, працює від вбудованого акумулятора. Не вимагає підключення до мережі, скіммеру чи фільтраційної установки басейну. Kokido Telsa 50 сумісний з усіма телескопічними штангами стандартного типу кріплення.
🧹🔄 В комплект входить насадка з широкою плаваючою головкою та щітками, що значно прискорює очищення дна басейну. Одночасно ємний фільтр для сміття має об'єм 650 мл
🔄 Додаткові характеристики:
- Літій-іонна батарея з тривалим терміном служби
- Час підзарядки: від 4 до 5 годин
- Конусоподібна сітка зі сталі нержавіючої для сміття на 650 мл
- Знімна ручка
- Підходить для будь-яких стандартних штанг
- Скользяща головка з роликами для будь-якої поверхні басейну
- Всасуюча насадка розміром 15х50 мм
- Знімна щітка дозволяє збирати каміння, листя, гілки через основну насадку 55х35 мм
- Прозорий секція для сміття
- Спеціальний клапан для виливання води з резервуара пилососа

🛠🔍 Комплектація:
- Ручний пилосос з акумулятором
- Зарядний пристрій з перехідником
- Знімна ручка
- Перехідник для штанги
- Фільтр (конусоподібний з сіткою з нержавіючої сталі)
- Плаваюча головка з колесами та щітками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kokido |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Розміри | 15х39х23 см |
| Робота від акумулятора | 40 хв |
| Продуктивність, м3/год | 5.7 |
| Ширина прибираної частини | 230 мм |
| Тип пилососа | Ручний |
| Живлення | Li-ion 2000mAh 11.1V батарея |
- Ціна: 10 320 ₴
