




Енергоефективний насос для басейну Emaux SS075 з напругою 220В, продуктивністю 13 м³/год.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🌊 Насос Emaux SS075 - потужний страж чистоти твого басейну! Рекомендується для водоймищ об'ємом до 52 000 літрів. Цей насос працює на рівні шуму шепоту та з мінімальним енергоспоживанням. Оснащений вбудованою корзиною передфільтра та термічним захистом.
🚀 Технічні характеристики:
- Продуктивність: 13 м³/год при висоті підйому води 4 метри.
- Вхідна потужність: 0,75 кВт.
- Вихідна потужність: 0,75 к.с.
- З'єднання: 1,5" (50 мм).
- Напруга: 220 Вольт (1 фаза).
🔍 Додаткові особливості:
- Деталі виготовлені з нержавіючих матеріалів.
- Використовуються підшипники NSK.
- Мінімальне енергоспоживання та низький рівень шуму.
- Асинхронний, двополюсний двигун.
- Клас ізоляції: 130.
- Клас захисту від води: IPX5.
- Термічний захист.
🏊♂️ Насос Emaux SS075 призначений для ефективного обслуговування басейнів домашнього типу та СПА, розміщених до 52 000 літрів води. Він забезпечує потужне переміщення води через фільтруючу установку з продуктивністю 13 м³/год при висоті стовпа води 4 метри. Конструкція насоса гарантує захист від витоків та максимальну ефективність забору води завдяки покращеному кільцевому ущільненню з'єднань. Стандарт водонепроникності IPX5, клас ізоляції - 130. Діаметр всмоктуючого та напорного патрубка для підключення до водопровідної системи становить 1,5" (50 мм) для різьбового або клеєвого з'єднання. 🌈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 552x221x340 мм |
| Вага (кг) | 9 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 13 при 4 м |
| Наявність префільтра | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 52 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 1 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 17 888 ₴
