




Енергоефективний насос для басейну Emaux SC100 з напругою 220В, продуктивністю 17 м³/год.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🌊 Насос Emaux SC100 - твій надійний партнер у забезпеченні чистоти та ясності води в басейні! 🏊♂️🌟 Працює безшумно та економічно, забезпечуючи стабільний водообмін.
🚀 Технічні характеристики:
- Продуктивність: 17 м³/год при висоті стовпа 6 м.
- Вхідна потужність: 0,97 кВт
- Вихідна потужність: 1 HP
- З'єднання: 1.5" (50 мм)
- Напруга: 220 В (1 фаза)
🌈 Додаткові особливості:
- Деталі виготовлені з нержавіючої сталі
- Використовуються підшипники NSK
- Низьке енергоспоживання та мінімальний рівень шуму
- Асинхронний, двополюсний
- Клас ізоляції: 130
- Клас водозахисту: IPX5
- Термічний захист
💦 Emaux SC100 - не просто насос, а гарантія чистоти та свіжості в твоєму басейні! Забезпеч своєму басейну надійну систему фільтрації з Emaux SC100! 🌟🌊
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 600x240x370 мм |
| Вага (кг) | 13.4 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 17 при 6 м |
| Наявність префільтра | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 68 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 1 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 24 510 ₴
