




Енергоефективний насос для басейну Emaux SC150 з напругою 220В, продуктивністю 20 м³/год.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🌊 Насос Emaux SC150 - твій персональний архітектор чистоти води у басейні! 🏊♂️💦 Забезпеч своєму басейну оптимальний водний обмін та ефективну очистку з надійним насосом Emaux SC150!
🚀 Технічні характеристики:
- Продуктивність: 20 м³/год при висоті стовпа 6 м.
- Вхідна потужність: 1,3 кВт
- Вихідна потужність: 1,12 кВт (1.5 HP)
- Кількість фаз: 1
🌈 Додаткові особливості:
- Деталі виготовлені з нержавіючої сталі
- Використовуються підшипники NSK
- Низьке енергоспоживання та мінімальний рівень шуму
- Асинхронний, двополюсний
- Клас ізоляції: 130
- Клас водозахисту: IPX5
- Термічний захист
💪 Emaux SC150 - не просто насос, а вартісний союзник у турботі про чистоту води в твоєму басейні! 🌟🌊
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 600x240x370 мм |
| Вага (кг) | 14.9 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 20 при 6 м |
| Наявність префільтра | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 80 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 1.3 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни,порядні басейни |
- Ціна: 26 488 ₴
