




Енергоефективний насос для басейну Hayward SP2507XE111 EP 75 (220В, продуктивність 11,5 м³/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🌊 Ласкаво просимо у світ чистої води з насосом Hayward SP2507XE111 EP 75! 🏊♂️
🌟 Особливості цього унікального насоса:
- Продуктивність: 11,5 м³/год
- Вхідна потужність: 0,75 кВт
- З'єднання: 2" ВР
🔍 Додаткові характеристики:
- Корпус: термопластик + скловолокно
- Лопасть: норіл з рифленням зі скловолокна
- Втулка: з нержавіючої сталі AISI 303
- Корзина фільтра: пластик
- Кришка фільтра на різьбленні: прозорий полікарбонат
- Кількість обертів: 2850 об/хв
- Клас захисту: IP55, F
- Електричні характеристики: 230 В/50 Гц/4 А
- Максимальна температура води: до +50°C
- Рекомендована температура середовища: до +40°C
- Діапазон шуму (на 10 м): 59,6 дБ
- Підходить для роботи з морською водою
🏡 Hayward SP2507XE111 EP 75 - ідеальне рішення для циркуляції, фільтрації та підтримання чистоти води в вашому приватному або комерційному басейні об'ємом до 46 000 літрів.
🌊 Тиха робота, низьке споживання енергії та максимальна робоча температура до +50 °C роблять цей насос ідеальним для забезпечення кришталево чистої води. Прозора кришка попереднього фільтра полегшує догляд і підтримує насос у відмінному стані протягом усього терміну служби. 🌈✨
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 550х271х210 мм |
| Вага (кг) | 13.5 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 11.5 при 10 м |
| Наявність префільтра | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 46 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.8 |
| З'єднання | 63 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Да |
| Призначення насоса | Приватні басейни,порядні басейни |
- Ціна: 21 420 ₴
