




Енергоефективний насос для басейну KRIPSOL Ninfa NK 33 (220В, продуктивність 8.4 м3/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🏊♂️ Дозвольте представити вам наш унікальний насос для басейнів - KRIPSOL Ninfa NK 33! 🌊
🔝 Цей центробежний самовсмоктувальний насос ідеально підходить для забезпечення постійного потоку води через систему фільтрації у вашому басейні. Завдяки його продуктивності, він здатний обслуговувати басейни об'ємом до 34 000 літрів.
🔧 Технічні характеристики:
- Продуктивність: 8,4 м³/год, при висоті напору до 6 м
- Вхідна потужність: 0,36 кВт
- Вихідна потужність: 0,33 к.с.
- Фаза: однофазний
- Напруга: 220 В
🛠 Додаткові особливості:
- Корпус насоса з термопластика
- Лопатка з рифленням зі скловолокна
- Втулка з нержавіючої сталі AISI 303
- Корзина фільтра з білого пластика
- Кришка фільтра передпочистки з прозорого полікарбонату
💡 KRIPSOL Ninfa NK 33 - це насос, який гарантує довгий термін служби, забезпечуючи надійну роботу вашого басейну. Він створений для комфортного та безперервного використання, забезпечуючи вам максимальне задоволення від кожного плавання! 🌟
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kripsol |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 422x180x255 мм |
| Вага (кг) | 6 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 8,4 за 6 м |
| Наявність префільтра | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 34 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 0,4 |
| З'єднання | 63 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Да |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 14 586 ₴

