

Енергоефективний насос для басейну Aquaviva JA150M (220В, продуктивність 21 м3/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
💦 Активуйте водні розваги з насосом Aquaviva JA150M! 🚿
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 21 м³/год
- Потужність: 1,1 кВт
- З'єднання: 50 мм
🔧 Особливості насоса:
- Корпус, опора та дифузор виготовлені з термопластика
- Двигун: асинхронний, двохполюсний, неперервної дії
- Клас ізоляції: F
- Клас захисту від води: IP55
- Термічний захист
- Захист від перегріву
🌟 Aquaviva JA150M - ідеальний вибір для облаштування гідромасажної СПА зони та циркуляції води в особистих басейнах. Виготовлений за сучасною технологією з використанням довговічних, термостійких та антикорозійних матеріалів. 🌊
🛁 Насолоджуйтеся комфортом та надійністю з Aquaviva JA150M! 🔧🏊♂️
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 405х215х186 мм |
| Вага (кг) | 6 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 21 при 8 м |
| Наявність префільтра | Немає |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 21 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 1.1 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 11 696 ₴
