

Енергоефективний насос для басейну Aquaviva JA35M (220В, продуктивність 4 м³/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🌊✨ Зануртеся у світ розслаблюючих гідромасажів разом з насосом AquaViva JA35M! 🛁🌟
Технічні характеристики:
- 💦 Продуктивність: 4 м³/год
- 🔌 Потужність: 0.25 кВт
- 🔗 З'єднання: 50 мм
Цей сучасний насос створений спеціально для гідромасажних SPA-зон і циркуляції води в приватних басейнах. З його допомогою ви насолоджуватиметесь напором води з продуктивністю 4 м³/год при висоті стовпа в 6 метрів. 🌊💆♂️
Серія насосів AquaViva JA вражає зміщеним до підлоги всмоктуючим патрубком, який забезпечує зручність монтажу і економію місця. Стандарт водонепроникності IP55 і клас ізоляції F гарантують надійність і тривалий термін служби. Діаметр всмоктуючого і напірного патрубка для підключення до водопровідної системи становить 50 мм, що забезпечує просте і надійне клеєве з'єднання. 🚿🔧
Додаткові особливості:
- 🌐 Корпус насоса, опора і дифузор виготовлені з міцного термопластика
- 🔮 Асинхронний двигун з двома полюсами для неперервної роботи
- 🌡 Клас ізоляції: F
- 💧 Клас водозахисту: IP55
- 🌡 Термічний захист
- 🔥 Захист від перегріву
Не просто насос, а ключ до вашого куточка гармонії та спокою! 🌈🏞️
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 317х183х152 мм |
| Вага (кг) | 6 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 4 при 6 м |
| Наявність префільтра | Немає |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 4 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.25 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 6 579 ₴
