

Енергоефективний насос для басейну Aquaviva JA50M (220В, продуктивність 8 м3/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🌊 Почуйте ритм серця вашого басейну з насосом Aquaviva JA50M! 🏊♂️✨
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 8 м³/год
- Потужність: 0,37 кВт
- З'єднання: 50 мм
💦 Опис: Aquaviva JA50M призначений для гідромасажної зони та циркуляції води у приватних басейнах. Забезпечує напірний потік води з продуктивністю 8 м³/год при висоті стовба в 6 метрів. Серія насосів AquaViva JA має зміщений до полу всмоктуючий патрубок, що забезпечує зручність та економію обмеженого простору при монтажі. Стандарт водонепроникності IP55, клас ізоляції - F. Діаметр всмоктуючого та напірного патрубка для підключення до водопровідної системи - 50 мм, для клейового з'єднання.
🔧 Додатково:
- Корпус насоса, опора і дифузор: термопластик
- Двигун: асинхронний, двохполюсний, безперервної дії
- Клас ізоляції: F
- Клас водонепроникності: IP55
- Термічний захист
- Захист від перегріву
🌈 Очікуйте на найвищий стандарт з Aquaviva JA50M! 💧🌟
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 317х183х152 мм |
| Вага (кг) | 6 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 8 при 6 м |
| Наявність префільтра | Немає |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 8000 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.37 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 7 439 ₴
