

Енергоефективний насос для басейну Aquaviva JA75M (220В, продуктивність 14 м³/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🌊✨ Аква-диво AquaViva JA75M - ваш квиток у світ неймовірних гідромасажів! 🏖️🚿
Технічні характеристики:
- 💦 Продуктивність: 14 м³/год
- 🔌 Потужність: 0,55 кВт
- 🔗 З'єднання: 50 мм
Цей сучасний насос створений спеціально для облаштування гідромасажних зон та циркуляції води в приватних басейнах. За його допомогою ви зможете насолоджуватися подачею води з продуктивністю 14 м³/год при висоті стовпа в 6 метрів. 🌊💆♂️
Серія насосів AquaViva JA відрізняється зсунутим до підлоги всмоктуючим патрубком, що забезпечує зручність монтажу та економію місця. Стандарт водонепроникності IP55 та клас ізоляції F гарантують надійність та тривалий термін служби. Діаметр всмоктуючого та напірного патрубка для підключення до водопровідної системи становить 50 мм, що забезпечує просте та надійне клейове з'єднання. 🚿🔧
Додаткові особливості:
- 🌐 Корпус насоса, опора та дифузор виконані з міцного термопластика
- 🔮 Асинхронний двигун з двома полюсами для неперервної роботи
- 🌡 Клас ізоляції: F
- 💧 Клас водонепроникності: IP55
- 🌡 Термічний захист
- 🔥 Захист від перегріву
Не просто насос, а джерело вашого власного водного раю! 🌈🌟
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 350х205х152 мм |
| Вага (кг) | 6 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 14 при 6 м |
| Наявність префільтра | Немає |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 14 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.55 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 8 471 ₴
