

Енергоефективний насос для басейну Aquaviva LX LP150M (220В, продуктивність 25 м3/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🌊 Поглибіться в світ спокою та комфорту з центробежним насосом AquaViva LX LP150! 🚿🌟
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 25 м³/год
- Потужність: 1.0 кВт
- З'єднання: 63 мм
Центробежний насос AquaViva LX LP150 - ідеальний вибір для обслуговування СПА-басейнів та інших гідротехнічних систем. Він ефективно забезпечує роботу гідромасажу, водоспадів та фонтанів. Завдяки своїм експлуатаційним характеристикам, насос також чудово підходить для марикультури та забезпечення водообігу.
Клас термозахисту TI.USA дозволяє AquaViva LX LP150 працювати беззбоївно протягом тривалого часу. Мінімальна потреба в обслуговуванні та ремонті обумовлена продуманою конструкцією насоса. Модель виготовлена з довговічних матеріалів, які не піддаються корозії та відмінно переносять зовнішні негативні впливи. Насос має металеву базу для максимальної непорушності під час роботи.
🌈 Поєднання цінової політики, робочих показників і конструктивних переваг робить насоси Aquaviva LX дуже популярними на сучасному ринку. 💧✨
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 382х202х218 мм |
| Вага (кг) | 12 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 25 при 8 м |
| Наявність префільтра | Немає |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 100 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 1.5 |
| З'єднання | 63 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Противотоки |
- Ціна: 13 674 ₴
