

Енергоефективний насос для басейну Aquaviva LX LP250T (380В, продуктивність 30 м3/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Великий об'єм, максимальний потік - це насос AquaViva LX LP250T! 🚿🌟
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 30 м³/год
- Потужність: 1,85 кВт
- З'єднання: 63 мм
💦 Опис: Центробежний насос AquaViva LX LP250T - ваш найкращий помічник для обслуговування СПА-басейнів та гідротехнічних систем. Забезпечує ефективну роботу гідромасажу, водоспадів і фонтанів. Відмінні експлуатаційні характеристики роблять його ідеальним для марикультури та водозабезпечення.
Клас термозахисту TI.USA дозволяє AquaViva LX LP250T працювати без перебоїв протягом тривалого часу. Мінімальна потреба в обслуговуванні та ремонті обумовлена продуманою конструкцією насоса. Модель виготовлена з довговічних матеріалів, стійких до корозії, і відмінно витримує зовнішній вплив.
🌈 Поєднання доступної ціни, високих робочих показників і конструктивних переваг робить насоси Aquaviva LX дуже популярними на ринку. 💧✨
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 382х202х218 мм |
| Вага (кг) | 14.6 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 30 при 12 м |
| Наявність префільтра | Немає |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 120 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 1.5 |
| З'єднання | 63 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Противотоки |
- Ціна: 15 824 ₴
