




Енергоефективний насос для басейну Aquaviva LX SMP015M (220В, продуктивність 4 м3/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🌊 Ваш басейн завжди в найкращому стані завдяки насосу з префільтром AquaViva LX SMP015! 🚀💦
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 4 м³/год
- Потужність: 0,18 кВт
- З'єднання: 50 мм
💦 Опис: Центробежний насос з префільтром AquaViva LX SMP015 - ідеальний вибір для обслуговування басейнів та гідротехнічних систем об'ємом до 16 000 літрів. Високі експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати його в марикультурі та водопостачанні. Ефективне рішення для рециркуляції, фільтрації та напірної подачі води.
Клас термозахисту TI.USA гарантує безперебійну роботу насоса AquaViva LX SMP015 протягом тривалого часу. Мінімальна потреба в обслуговуванні та ремонті обумовлена ретельною конструкцією насоса. Модель виготовлена з довговічних матеріалів, стійких до корозії, і відмінно переносить зовнішнє негативне вплив. Насос має префільтр для грубого очищення від великих сміттєвих часток.
🌈 Поєднання доступної ціни, високих експлуатаційних характеристик та конструктивних переваг робить насоси Aquaviva LX надзвичайно популярними на сучасному ринку. 💧✨
Додатково:
- Корпус: термопластик
- Двигун: нержавіюча сталь
- Макс. температура води: до +50°C
- Рекомендована температура середовища: до +50°C
- Макс. робочий тиск: до 3 бар
- Робочий тиск: 1,6 бар
- Клас захисту: IP55
- Клас ізоляції: F
- Клас термозахисту: TI.USA
- Електричні характеристики: 230 В / 50 Гц
- Струм: 0,9 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 436 х 204 х 161 мм |
| Вага (кг) | 5.5 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 4 при 4 м |
| Наявність префільтра | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 16 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.18 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 7 525 ₴
