




Енергоефективний насос для басейну Aquaviva LX STP120M (220В, продуктивність 13 м³/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🌊💦 Зануртеся у світ басейнів з центробежним насосом Aquaviva LX STP120!
Ця модель ефективно використовується для фільтрації та циркуляції води в басейнах і системах марикультури (вирощування водоростей, риб, молюсків, ракоподібних в штучних умовах). Насос розрахований на максимальний об'єм водного резервуара до 52 000 літрів.
🚀 Основні характеристики:
- Продуктивність: 13 м³/год
- Потужність: 0,9 кВт
- З'єднання: 50 мм
Цей центробежний насос з префільтром AquaViva LX STP120 рекомендований для обслуговування басейнів та інших гідротехнічних систем об'ємом до 52 тис. літрів. Висока ефективність дозволяє використовувати його в марикультурі та забезпеченні водою. Ефективне рішення для рециркуляції, фільтрації та напірної подачі води.
🛡️ Клас термозахисту TI.USA дозволяє Aquaviva LX STP120 працювати беззбійно протягом тривалого часу. Мінімальна потреба в обслуговуванні і ремонті обумовлена продуманою конструкцією насоса. Модель виготовлена з довговічних матеріалів, які не бояться корозії та витримують негативний зовнішній вплив.
🔄 Сполучення цінової політики, експлуатаційних показників і конструктивних переваг робить насоси Aquaviva LX дуже популярними на сучасному ринку.
🔍 Додатково:
- Корпус: термопластик
- Двигун: нержавіюча сталь
- Максимальна температура води: до +50°C
- Рекомендована температура середовища: до +50°C
- Максимальний робочий тиск: до 3 Бар
- Робочий тиск: 1,6 Бар
- Клас захисту: IP55
- Клас ізоляції: F
- Клас термозахисту: TI.USA
- Електричні характеристики: 230B/50Гц
- Струм: 4,6А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 465х234х160 мм |
| Вага (кг) | 9.8 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 13 при 6м |
| Наявність префільтра | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 52 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.9 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 9 331 ₴

