




Енергоефективний насос для басейну Aquaviva LX STP300M (220В, продуктивність 30 м3/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.💦 Зануртеся у світ безтурботного догляду за басейном за допомогою центробежного насоса з передфільтром AquaViva LX STP300! 🚿🌈
Технічні характеристики:
- 🌊 Продуктивність: 30 м³/год
- ⚡ Потужність: 2,2 кВт
- 🔗 Підключення: 63 мм
Насос, створений для обслуговування басейнів та гідротехнічних систем об'ємом до 120 000 літрів, а також ідеально підходить для марикультури та водопостачання. 🏊♂️🌿
Клас термозахисту TI.USA забезпечує надійну роботу AquaViva LX STP300 протягом тривалого часу. Мінімальна потреба в обслуговуванні та ремонті свідчить про продуману конструкцію насоса. 🛠️🔒
Модель виготовлена з міцних матеріалів, стійких до корозії та негативного впливу навколишнього середовища. Наявність передфільтра грубого очищення від великих сміттєвих збірників підвищує тривалість служби та ефективність насоса. 🗑️🌟
Поєднання доступної цінової політики, видатних робочих характеристик і конструктивних переваг робить насоси Aquaviva LX надзвичайно популярними на сучасному ринку. 💼✨
Додатково:
- 🏗️ Корпус насоса: термопластик
- 🔍 Ефективний передфільтр
- 🚱 Система захисту від зливу залишкової води при кожному зупинці
- 🌡️ Максимальна температура рідини: +50°C
- 🌡️ Мінімальна температура рідини: +4°C
- 🌬️ Максимальна вологість повітря: до 95%
- 🔄 Оберти двигуна: 2900/хв
- 🔌 Клас ізоляції: F
- 🛡️ Клас водонепроникності: IP55
- 🔥 Термічний захист
- 🔥 Захист від перегріву
- 🔄 Кількість фаз: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 598х287х271 мм |
| Вага (кг) | 18 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 30 при 12 м |
| Наявність префільтра | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 120 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 2.2 |
| З'єднання | 63 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни,порядні басейни |
- Ціна: 18 490 ₴

