




Енергоефективний насос для басейну Aquaviva LX WP500-I (220В, продуктивність 67 м³/год, 5 к.с.)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🌊💧 Насос AquaViva LX WP500-I - універсальне рішення для вашого СПА-відпочинку та басейнів!
Технічні характеристики:
- 🔍 Продуктивність: 67 м³/год
- ⚡ Потужність: 3.7 кВт
- 🔗 З'єднання: 75 мм
Цей могутній однофазний насос AquaViva LX WP500-I ідеально підходить для гідромасажних установок, атракціонів та напорної подачі чистої води в SPA, басейнах та ставках. Його корпус з термопластика має ступінь захисту IP55 від пилу та вологи, а також клас термостійкості F. Вал двигуна виготовлений з нержавіючої сталі, а надійність і тривалий термін служби насоса підтверджені при тиску до 0,3 МПа та температурі від 5 до 50°C. 🌡️🔧
Вихідний водопровід насоса можна регулювати в 4 різних положеннях, щоб забезпечити максимальну зручність у встановленні та економію місця в технічному приміщенні. 🔩👌
Додаткові характеристики:
- 🏗️ Корпус: термопластик
- 🔌 Мотор: нержавіюча сталь
- 💧 Максимальний робочий тиск: 0.3 МПа
- 🔌 Клас ізоляції: F
- 🌡️ Робоча температура води: від +5 до +50°C
- ⚡ Номінальна сила струму: 15 А
- 🔒 Ступінь захисту: IP55
З AquaViva LX WP500-I ваші водні процедури будуть ще більш комфортними та безпечними! 🛁🌟
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 458х261х209 мм |
| Вага (кг) | 21.5 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 67 при 10 м |
| Наявність префільтра | Немає |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 67 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 3.7 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Противотоки |
- Ціна: 27 090 ₴
