

Енергоефективний насос для басейну Aquaviva JA100M (220В, продуктивність 16 м3/год)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🌊 Відкрийте для себе новий рівень релаксації з насосом Aquaviva JA100M! 🏊♂️✨
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 16 м³/год
- Потужність: 0,75 кВт
- З'єднання: 50 мм
💦 Опис: Aquaviva JA100M створений для ідеальної гідромасажної зони та циркуляції води в приватних басейнах. Забезпечує напірний потік води з продуктивністю 16 м³/год при висоті стовпа в 6 метрів. Серія насосів AquaViva JA відрізняється зсунутим до підлоги всмоктуючим патрубком, забезпечуючи зручність і економію місця при монтажі. Стандарт волого-захисту IP55, клас ізоляції - F. Діаметр всмоктуючого та напірного патрубка для підключення до водопровідної системи становить 50 мм, підходить для клейового з'єднання.
🔧 Додатково:
- Корпус насоса, опора і дифузор: термопластик
- Двигун: асинхронний, двохполюсний, неперервної дії
- Клас ізоляції: F
- Клас волого-захисту: IP55
- Термічний захист
- Захист від перегріву
🌈 Насолоджуйтеся комфортом і якістю з Aquaviva JA100M! 💧🌟
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Розмір | 350х205х152 мм |
| Вага (кг) | 6 |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 16 при 6 |
| Наявність префільтра | Немає |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 16 000 |
| Вхідна потужність, кВт | 0.55 |
| З'єднання | 50 мм |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Для солоної води | Немає |
| Призначення насоса | Приватні басейни |
- Ціна: 8 987 ₴
