



Електронагрівач для басейну Elecro Flowline 2 Titan 3 кВт 220В | Обігрів басейну | Англія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Elecro Flowline 2 є новим поколінням електронагрівачів від Elecro, створених для ефективного підігріву води в басейнах. У цих електричних нагрівачах використовуються титанові спіралеподібні тени, що формують лійкоподібну траєкторію протоки води, що виключає утворення накипу. Elecro Flowline 2 легкі в установці та надають надійне рішення для нагрівання води у вашому басейні. Вони підходять для використання з солоною та морською водою, пропонуючи оптимальне поєднання ціни та якості для ефективного обігріву вашого басейну.

Технічні характеристики:
- Потужність: 3 кВт
- Нагрівальні елементи: титан
- Проточна частина: титан
- З'єднання: ВР 1½" або перехідники ABS на 50 мм
Проточний водонагрівач Flowline 2 представлений британським виробником Elecro є оптимальним рішенням для підтримки температури води в басейнах і СПА. Elecro Flowline 2 забезпечує безпечне та ефективне нагрівання води до заданої температури. Вбудований аналоговий термостат дозволяє регулювати температуру від 0 до +45 градусів Цельсія з кроком 1.2 градуси.
Титанові нагрівальні елементи та проточна частина нагрівача забезпечують його використання з морською водою та в басейнах із сольовими хлораторами. Унікальна спіралеподібна форма тена Vortex у лінійці Flowline 2 створює лійкоподібну траєкторію потоку води, що виключає утворення накипу та гарантує тривалий термін служби пристрою.
Захист від перегріву та сухого ходу забезпечують вбудований датчик перегріву та перемикач протоки. Система автоматично вимикається при перевищенні температури до +60 градусів за Цельсієм або за відсутності води в протоці. Elecro Flowline 2 є ідеальним поєднанням ціни та якості для ефективного обігріву вашого басейну.
Додаткові характеристики:
Електричні параметри: 220В, 13А
Мінімальна протока води: 1 м³/год
Максимальна протока води: 17 м³/год.
Контрольний термостат: аналогове управління від 0 до 45 ° C (крок налаштування 1.2 ° C)
Захист від перегріву: відключення при 60 ° С (скидання вручну)
Перемикач протоки: золотий наконечник із титановою поворотною віссю
Ущільнення: високотемпературний полімер EPDM, прокладки кінцевих фітингів з TPE
Робочий тиск: не більше 4 бар
Клас захисту: IP44
Частота: 50/60 Гц
Установка: підлоговий або настінний монтаж
Комплектація: Електронагрівач, монтажні скоби та перехідники підключення, інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Користувацькі характеристики | |
| Монтаж | Підлогове та настінне встановлення |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Номінальна сила струму, А | 13 |
| Мінімальний протік води, м3/год | 1 |
| Вбудований контактор | Немає |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Максимальний протік води, м3/год | 17 |
| Проточна частина | Титан |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Керування контрольним термостатом | Аналогове керування від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Захист від перегрівання | Вимкнення за 60 °C (зкидання вручну) |
- Ціна: 16 830 ₴
