



Електронагрівач для басейну Elecro Flowline 2 Titan 12 кВт 380В | Обігрів басейну | Англія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Elecro Flowline 2 є інноваційним поколінням електронагрівачів від Elecro. У даній моделі використовуються титанові спіралеподібні тени, що створюють лійкоподібну траєкторію протоки води і запобігають утворенню накипу. Електронагрівачі Elecro Flowline 2 легко встановлюються та надають надійне рішення для нагрівання води у вашому басейні. Вони підходять для використання із солоними та морськими водами, пропонуючи оптимальне співвідношення ціни та якості для ефективного обігріву вашого басейну!
Технічні характеристики:
- Потужність: 12 кВт
- Нагрівальні елементи: титан
- Проточна частина: титан
- З'єднання: ВР 1½" або перехідники ABS на 50 мм

Проточний водонагрівач Flowline 2 від британського виробника Elecro є оптимальним рішенням для обігріву води у басейнах та СПА. Elecro Flowline 2 забезпечує безпечне та ефективне нагрівання води до встановленої температури. Вбудований аналоговий термостат має діапазон регулювання температури від 0 до +45 градусів за Цельсієм з кроком 1.2 градуси.
Титанові нагрівальні елементи та проточна частина забезпечують можливість використання обігрівача з морською водою та в басейнах із сольовими хлораторами. Лінійка Flowline 2 відрізняється унікальною спіралеподібною формою тену Vortex, що створює воронкоподібну траєкторію потоку води. Цей ефект гарантує тривалий термін служби пристрою, за винятком утворення накипу, що є серйозною проблемою для більшості нагрівачів.
Вбудований датчик перегріву та перемикач протоки забезпечують захист від перегріву та сухого ходу. Система автоматично вимикається при перевищенні температури до +60 градусів Цельсія або у разі відсутності води у протоці. Elecro Flowline 2 є ідеальним поєднанням ціни та якості для ефективного обігріву вашого басейну.
Додаткові характеристики:
Електричні параметри: 380В, 18А
Мінімальна протока води: 4 м³/год
Максимальна протока води: 17 м³/год.
Контрольний термостат: аналогове управління від 0 до 45 ° C (крок налаштування 1.2 ° C)
Захист від перегріву: відключення при 60 ° С (скидання вручну)
Перемикач протоки: золотий наконечник із титановою поворотною віссю
Ущільнення: високотемпературний полімер EPDM, прокладки кінцевих фітингів з TPE
Робочий тиск: не більше 4 бар
Клас захисту: IP44
Частота: 50/60 Гц
Установка: підлоговий або настінний монтаж
Комплектація:
- Електронагрівач
- Монтажні скоби та перехідники підключення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Користувацькі характеристики | |
| Монтаж | Підлогове та настінне встановлення |
| Вага (кг) | 4.1 |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Потужність, кВт | 12 |
| Номінальна сила струму, А | 18 |
| Мінімальний протік води, м3/год | 4 |
| Вбудований контактор | Немає |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Максимальний протік води, м3/год | 17 |
| Проточна частина | Титан |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Керування контрольним термостатом | Аналогове керування від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Захист від перегрівання | Вимкнення за 60 °C (зкидання вручну) |
- Ціна: 18 972 ₴
