



Електронагрівач для басейну Elecro Flowline 2 Titan 18 кВт 380В | Обігрів басейну | Англія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Elecro Flowline 2 є новим поколінням електронагрівачів від Elecro. В електричних нагрівачах Elecro застосовуються титанові спіралеподібні тени, що створюють лійкоподібну траєкторію протоки води, що унеможливлює утворення накипу. Електронагрівачі Elecro Flowline 2 легкі в установці та надають ідеальне рішення для нагрівання води у вашому басейні. Вони підходять для використання з солоною та морською водою, надаючи оптимальне поєднання ціни та якості для ефективного обігріву вашого басейну!

Технічні характеристики:
- Потужність: 18 кВт
- Нагрівальні елементи: титан
- Проточна частина: титан
- З'єднання: ВР 1½" або перехідники ABS на 50 мм
Проточний водонагрівач Flowline 2 від британського виробника Elecro є оптимальним рішенням для підігріву води в басейнах і СПА. Elecro Flowline 2 забезпечує безпечне та ефективне нагрівання води до встановленої температури. Вбудований аналоговий термостат дозволяє регулювати температуру від 0 до +45 градусів Цельсія з кроком налаштування 1.2 градуса.
Тен та проточна частина нагрівача виконані з титану, що дозволяє використовувати його для нагрівання морської води та в басейнах із сольовими хлораторами. Унікальна спіралеподібна форма тена Vortex у лінійці Flowline 2 створює лійкоподібну траєкторію потоку води, запобігаючи утворенню накипу та забезпечуючи довговічність роботи пристрою.
Додаткові характеристики:
Електричні параметри: 380В, 26А
Мінімальна протока води: 4 м³/год
Максимальна протока води: 17 м³/год.
Контрольний термостат дозволяє налаштувати температуру води в межах від 0 до 45°C з кроком налаштування 1.2°C. Вбудований датчик перегріву та перемикач протоки забезпечують захист від перегріву та сухого ходу, відключаючи роботу при температурі понад +60°C або за відсутності води у протоці. Elecro Flowline 2 - ідеальне рішення ціни та якості для ефективного обігріву вашого басейну.
Комплектація:
- Електронагрівач
- Монтажні скоби та перехідники підключення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага (з пакованням) | 3 кг |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Користувацькі характеристики | |
| Монтаж | Підлогове та настінне встановлення |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Потужність, кВт | 18 |
| Номінальна сила струму, А | 26 |
| Мінімальний протік води, м3/год | 4 |
| Вбудований контактор | Немає |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Максимальний протік води, м3/год | 17 |
| Проточна частина | Титан |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Керування контрольним термостатом | Аналогове керування від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Захист від перегрівання | Вимкнення за 60 °C (зкидання вручну) |
- Ціна: 19 737 ₴
