



Електронагрівач для басейну Elecro Nano Splasher Titan 3 кВт 230В | Обігрів басейну | Англія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Elecro Nano Splasher є новим поколінням електронагрівачів від Elecro, призначене для ефективного підігріву води в каркасних басейнах об'ємом до 10 м³. Головна перевага даної моделі полягає у швидкій установці та повній готовності до експлуатації. Просто підключіть пристрій до розетки і готовий до роботи! В електричних нагрівачах Elecro використовуються титанові спіралеподібні тени, що створюють воронкоподібну траєкторію протоки води і запобігають утворенню накипу. Нагрівачі Nano Splasher легкі в установці та надають бездоганне рішення для підігріву води у вашому басейні. Вони підходять для використання з солоною та морською водою, надаючи оптимальне співвідношення ціни та якості для ефективного обігріву вашого басейну!

Технічні характеристики:
- Потужність: 3 кВт
- Титановий нагрівальний елемент та проточна частина
- З'єднання: ВР 1½" або перехідники ABS на 50 мм
Nano Splasher, виготовлений британським брендом Elecro, є оптимальним вибором для підігріву води у домашніх басейнах об'ємом до 10 м³. Nano Splasher надає миттєву готовність до роботи – просто підключіть обігрівач до розетки. Він забезпечує безпечне та ефективне нагрівання води до заданої температури. Вбудований аналоговий термостат дозволяє регулювати температуру від 0 до +45 градусів за Цельсієм з кроком 1.2 градуси.
Тен та проточна частина нагрівача виконані з титану, що дозволяє використовувати його для нагрівання морської води та в басейнах із сольовими хлораторами. Унікальна спіралеподібна форма тена Vortex у лінійці Nano Splasher створює лійкоподібну траєкторію потоку води, запобігаючи утворенню накипу та забезпечуючи довговічність роботи пристрою.
Додаткові характеристики:
Електричні параметри: 230В, 13А
Оснащення: термостат, захист від перегріву
Мінімальний потік води: 1 м ³ / год
Максимальний потік води: 17 м ³ / год
Контрольний термостат з аналоговим керуванням дозволяє налаштувати температуру від 0 до 45°C з кроком 1,2°C. Вбудований датчик перегріву та перемикач протоки забезпечують захист від перегріву та сухого ходу, відключаючи роботу при температурі понад +60°C або за відсутності води у протоці. Elecro Nano Splasher - ідеальне поєднання ціни та якості для ефективного обігріву вашого басейну.
Комплектація:
- Електронагрівач Elecro Nano Splasher
- Монтажні скоби
- Муфти 50х1-1/2": 2 шт.
- Адаптери 32х38 мм: 2 шт.
- Кільця ущільнювача: 2 шт.
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага (кг) | 3.1 |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Користувацькі характеристики | |
| Монтаж | Підлогове та настінне встановлення |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Номінальна сила струму, А | 13 |
| Мінімальний протік води, м3/год | 1 |
| Вбудований контактор | Немає |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Максимальний протік води, м3/год | 17 |
| Проточна частина | Титан |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Керування контрольним термостатом | Аналогове керування від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Захист від перегрівання | Вимкнення за 60 °C (зкидання вручну) |
- Ціна: 15 249 ₴
