


Перистальтичний насос для басейну Aquaviva SKCK Universal 1.5-4 л/ч з таймером
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Перистальтичний дозуючий насос Aquaviva універсальний з таймером є оптимальним рішенням для точної дозації рідких реагентів та засобів для чищення при обслуговуванні технічних конструкцій, таких як басейни, аквапарки та виробництва. Принцип роботи цього насоса ґрунтується на передавленні еластичної трубки механічним вузлом, забезпечуючи стабільний потік рідини. Реагенти, що перекачуються, не контактують з вузлами насоса, що забезпечує високу надійність і мінімальну необхідність в обслуговуванні. Серія насосів Aquaviva використовує високоякісні трубки із сантопрену - повністю зшитого термопластичного еластомеру TPE, стійкого до дії більшості хімічних речовин, включаючи гіпохлорит натрію та соляну кислоту.
Характеристики:
- Дозування: 1, 2 або 4 л/год
- Тиск: до 1.5 бар
- Швидкість подачі: настроювана
Перистальтичний насос Aquaviva SKCK Universal з цифровим керуванням - ідеальне рішення для автоматичної дозації флокулянту та іншої хімії без участі людини. Призначений для басейнів об'ємом до 250 000 літрів, і його продуктивність можна змінювати в залежності від пори року та потреб басейну.
У режимі примусової дозації насос безперервно перекачує реагент незалежно від сигналів фільтраційної системи. Інтервальна дозація дозволяє подавати реагент відповідно до сигналів фільтраційної установки, підключаючи насос до циркуляційної системи. При порційної інтервальної дозації реагент надходить до басейну певні часові проміжки при кожному включенні фільтрації. У циклічному інтервальному режимі дозація чергується з паузою протягом циклу фільтрації. Тривалість дозації та паузи можна настроювати за допомогою інтуїтивного інтерфейсу.
Рухомі ролики з втулками з бронзи збільшують термін служби перистальтичного насоса. Компактний корпус з поліпропілену, армованого скловолокном, забезпечує захист від пилу та вологи на рівні IP65, забезпечуючи надійну та довговічну роботу пристрою.
Додаткові характеристики:
- Панель управління: аналогова
- Корпус: поліпропілен
- Гідравліка: santoprene TPE
- Захист: IP65
- Ізоляція: class 2 (не вимагає заземлення)
- Живлення: 230В/50Гц
- Споживання енергії: 3.5 Вт
- Контроль рівня: так (опція)
- Рекомендована висота всмоктування: 1 м
- Максимальна висота всмоктування: 2 м
- Легкий монтаж: комплект поставляється з кріпильною рамою та фітингами для трубок
Комплектація:
Перистальтичний насос дозуючий Aquaviva PPR Universal 1.5-4 л/ч
Кріпильний кронштейн для установки на вертикальній або горизонтальній поверхні
Інжекційний клапан упорскування
Фільтр забору реагенту
Трубка повернення PE
Трубка всмоктування PVC
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Італія |
| Вага (з пакованням) | 2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| З'єднання | Внутрішнє 6 мм/зовнішнє 10 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Матеріал трубки | Santoprene |
| Під'єднання датчика протоку | Немає |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | До 250 |
| Пропорційний режим дозування | Немає |
| Регулювання | Ручна |
| Під'єднання виносної кнопки віддаленого керування | Немає |
| Дозування за таймером | Немає |
| Рекомендована висота всмоктування, м | 1 |
| Система дозування | Постійно |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Під'єднання датчика температури | Немає |
| Споживана потужність, Вт | 3.5 |
| Цифрова панель керування | Немає |
| Продуктивність, л/год | от 1.5 до 4 |
| Під'єднання до станції керування дозацією Aquaviva | Так (станція купується окремо) |
| Максимальна висота всмоктування, м | 2 |
| Вид насоса | Перистальтичний |
| Постійний режим дозування | Да |
| Під'єднання датчика рівня | Немає |
| Під'єднання водообчика з імпульсним виходом | Немає |
- Ціна: 15 351 ₴
