




Тепловий насос для басейну Fairland SHP03. 3.5 кВт. Тільки обігрів басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тепловий насос Fairland SHP03 призначений для ефективного підігріву води у приватних басейнах об'ємом до 10 000 літрів. Ідеальний вибір для використання в дитячих та каркасних басейнах, а також у гідромасажних ваннах та басейнах зі сталевими стінками. Пристрій компактний, стильний і легко підключається. Воно обладнане міцним металевим корпусом та титановим теплообмінником, що дозволяє використовувати його з хлорованою та солоною водою.
Основні характеристики:
- Максимальна теплова потужність: 3.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.1 – 5.5
- Холодоагент: R32
Тепловий міні-насос SHP03 – новинка від Fairland для домашнього використання. Спеціалізується на обслуговуванні невеликих басейнів об'ємом від 5 до 10 м3. Компактний, легкий та економічний, він споживає всього 0,59 кВт енергії, забезпечуючи теплову віддачу 2,4 кВт. Fairland SHP03 здатний нагрівати воду до +40°С, що значно підвищує тривалість сезону купання.
Пристрій виконаний із міцних, надійних та високоякісних матеріалів. Пластиковий корпус насоса стійкий до ультрафіолетового випромінювання, корозії та механічних пошкоджень. Нагрівальний елемент із титану дозволяє насосу успішно працювати як із солоною, так і з морською водою. Важливо враховувати, що при концентрації солі понад 30ppm може виникнути ризик корозії теплообмінника.
Холодоагент насоса: Як холодоагент насоса використовується сучасний фреон нового покоління - R32. Маючи підвищені охолоджувальні властивості, він знижує енергоспоживання. R32 є екологічно безпечним, маючи менший внесок у глобальне потепління. Він не токсичний і не спалахує в стандартних умовах, легко піддається утилізації.
Показники роботи в режимі обігріву:
При температурі навколишнього середовища 15℃ та температурі нагрітої води 26℃:
- Теплова потужність: 2.4 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.1
При температурі навколишнього середовища 26℃ та температурі нагрітої води 26℃:
Теплова потужність: 3.5 кВт
Коефіцієнт продуктивності: 5.5
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland SHP03
- Фітинг під гнучку трубу 32/38 мм: 2 шт.
- Хомут: 4 шт
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розмір | 412 х 367 х 425 мм |
| Режим роботи | Тільки обігрівання |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага (кг) | 20 |
| З'єднання | 32/38 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 2.6 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.56 - 0.59 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 2 |
| Теплова потужність, кВт | 3.5 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | 56 дБА |
| Вага холодоагенту, г | 200 |
| Звуковий тиск (10 м) | 36 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | До 10 |
| Компресор | Gree |
| Робоча температура води | От 15 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От 10 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Немає |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Немає |
- Ціна: 26 617 ₴
