




Тепловий насос для басейну Fairland SHP05. 5.8 кВт. Обігрів басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тепловий насос Fairland SHP05 розроблений для ефективного підігріву води у приватних басейнах об'ємом до 18 000 літрів. Ідеальний вибір для дитячих та каркасних басейнів, а також гідромасажних ванн та басейнів зі сталевими стінками. Має ультракомпактний, стильний дизайн і простий в установці. Металевий корпус та титановий теплообмінник надають йому міцності, дозволяючи працювати з водою, збагаченою хлором та сіллю.
Основні характеристики:
Максимальна теплова потужність: 5.8 кВт
Коефіцієнт продуктивності: 4.5 – 6.5
Холодоагент: R32
Тепловий міні-насос SHP05 є ексклюзивною новинкою від Fairland, спроектованою для використання в домашніх умовах. Він є оптимальним для обслуговування невеликих басейнів об'ємом від 8 до 18 кубічних метрів. Компактний, легкий та високоефективний, він споживає лише 0,8 кВт енергії, забезпечуючи теплову віддачу 3,8 кВт. Fairland SHP05 здатний нагрівати воду до +40 ° С, продовжуючи сезон купання.
Міцність та Надійність: Насос виконаний із міцних, надійних та високоякісних матеріалів. Пластиковий корпус насоса стійкий до УФ-випромінювання, корозії та механічних пошкоджень. Нагрівальний елемент із титану дозволяє насосу працювати із солоною та морською водою. При концентрації солі понад 30 ppm може статися корозія теплообмінника.
Екологічно чистий та Енергозберігаючий: Як холодоагент насоса використовується фреон нового покоління - R32. Він має підвищені охолоджувальні властивості, знижуючи споживання енергії. Фреон R32 є екологічно безпечним, оскільки має нижчий вплив на глобальне потепління. Він не токсичний і не займається в стандартних умовах, підлягає повторному використанню та легко утилізується.
Показники роботи:
При t° довкілля 15℃, t° нагрітої води 26℃:
Теплова потужність: 3.8 кВт
Коефіцієнт продуктивності: 4.5
При t° довкілля 26℃, t° нагрітої води 26℃:
Теплова потужність: 5.8 кВт
Коефіцієнт продуктивності: 6.5
Комплектація:
Тепловий насос Fairland SHP05
Фітинг під гнучку трубу 32/38 мм: 2 шт.
Хомут: 4 шт
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розмір | 484 х 445 х 503 мм |
| Режим роботи | Тільки обігрівання |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага (кг) | 30 |
| З'єднання | 32/38 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 3.7 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.8 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 2-3 |
| Теплова потужність, кВт | 5.8 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | 57 дБА |
| Вага холодоагенту, г | 350 |
| Звуковий тиск (10 м) | 37 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 8-18 |
| Компресор | Gree |
| Робоча температура води | От 15 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От 10 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Немає |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Немає |
- Ціна: 38 356 ₴


