




Тепловий насос для басейну Fairland SHP06 | 7 кВт | Обігрів басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тепловий насос Fairland SHP06 призначений для підігріву води у приватних басейнах об'ємом до 25 000 літрів. Ідеальний вибір для дитячих та каркасних басейнів, а також для гідромасажних ванн та басейнів зі сталевими стінками. Насос компактний, стильно оформлений та легко підключається. Обладнаний міцним металевим корпусом та титановим теплообмінником, що забезпечує можливість роботи з хлорованою та солоною водою.
Максимальна теплова потужність: 7.0 кВт
Коефіцієнт продуктивності: 4.7 – 6.6
Холодоагент: R32
Тепловий міні-насос SHP06 від Fairland є ексклюзивним рішенням для домашнього використання. Він спеціалізується на обслуговуванні невеликих басейнів об'ємом від 15 до 30 м3. Насос компактний, легкий і дуже економічний, споживаючи 0,8 кВт енергії при тепловій віддачі 3,8 кВт. SHP06 здатний ефективно підігрівати воду до +40 ° С, що помітно подовжує сезон купання.
Корпус насоса виготовлений із міцних, надійних та високоякісних матеріалів. Пластиковий корпус стійкий до УФ-випромінювання, корозії та механічних пошкоджень. Нагрівальний елемент із титану дозволяє насосу працювати як із солоною, так і з морською водою. При перевищенні концентрації солі 30 ppm дотримується захист від корозії теплообмінника.
Як холодоагент насос використовує R32, фреон нового покоління. Його підвищені охолодні властивості сприяють зниженню енергоспоживання. R32 є екологічно чистим холодоагентом із низьким впливом на глобальне потепління. Він не токсичний і не займається в стандартних умовах, а також легко піддається повторному використанню та утилізації.
Показники роботи в режимі обігріву:
При температурі навколишнього середовища 15℃ та температурі нагрітої води 26℃:
- Теплова потужність: 4.8 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.7
При температурі навколишнього середовища 26℃ та температурі нагрітої води 26℃:
- Теплова потужність: 7.0 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 6.6
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland SHP06
- Фітинг під гнучку трубу 32/38 мм: 2 шт.
- Хомут: 4 шт
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розмір | 484 х 445 х 503 мм |
| Режим роботи | Тільки обігрівання |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага (кг) | 32 |
| З'єднання | 32/38 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 4.4 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 1 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 3-4 |
| Теплова потужність, кВт | 7 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | 59 дБА |
| Вага холодоагенту, г | 550 |
| Звуковий тиск (10 м) | 39 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | До 25 |
| Компресор | Gree |
| Робоча температура води | От 15 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От 10 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Немає |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Немає |
- Ціна: 46 698 ₴
