



Тепловий інверторний насос для басейну Fairland IPHCR100T 35.8 кВт, WiF. Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Повністю інверторний тепловий насос Fairland IPHCR100T - відмінне рішення для підігріву та охолодження води у приватних та громадських басейнах об'ємом до 170 м³. Завдяки спіралеподібному титановому нагрівачу площа теплообміну збільшена на 30%. Насос можна використовувати для роботи із солоною та морською водою. У пристрої використовуються оригінальні японські комплектуючі.
Основні технічні характеристики:
- Максимальна теплова потужність: 35.8 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: від 4.7 до 15.6
Застосування повноінверторних технологій зробило теплові насоси на 50-100% продуктивнішими. Такий теплонасос адаптується до навколишнього середовища, змінюючи навантаження, ритм та потужність роботи. Агрегат може працювати на 25-100% потужності, залежно від умов нагрівання води. Цей принцип дозволяє експлуатувати агрегат на високому рівні КОП (коефіцієнт продуктивності) при щадних навантаженнях на мережу.
Теплові насоси витрачають 1 кВт енергії створення 4.8-15.3 кВт тепла. Енергія конденсується з навколишнього повітря - що вища його температура, то більше генерується тепла нагріву басейну.
Контролювати та налаштовувати роботу теплового насоса тепер можна в режимі реального часу за допомогою вашого смартфона. Спеціальний модуль та встановлений додаток дозволяють керувати насосом з будь-якої точки світу.
Показники роботи в режимі обігріву, при t° довкілля 15℃, t° нагрітої води 26℃:
- Теплова потужність: 24.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: від 4.7 до 8
Показники роботи в режимі обігріву при t° навколишнього середовища 26℃, t° нагрітої води 26℃:
- Теплова потужність: 35.8 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: від 5.8 до 15.6
Показники роботи в режимі охолодження при t° навколишнього середовища 35℃, t° нагрітої води 28℃:
- Потужність охолодження: 16.5 кВт
- Об'єм басейну для охолодження, що рекомендується: від 50 до 100 м³
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland IIPHCR100T
- Муфти
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 10 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Розмір | 1154 x 539 x 948 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 131 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Номінальна сила струму, А | 8 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.61 - 5.2 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 12-18 |
| Теплова потужність, кВт | 35.8 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 42.6 до 54.7 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 42.6 до 54.7 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | до 170 |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | От 12 до 35°C |
| Робоча температура повітря | От -7 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 295 797 ₴
