



Тепловий інверторний насос для басейну Fairland InverX 36 (13.5 кВт). Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Fairland InverX 36 – це флагманська модель теплових насосів від Fairland, призначена для ефективного нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 60 000 літрів. Fairland InverX - це насоси з інверторним компресором, що уникають надмірного шуму в роботі завдяки безступінчастому вентилятору та унікальній технології Turbo Silence, що забезпечує плавне регулювання продуктивності для досягнення оптимальної температури води у басейні.
Компактні, стильні та легкі в установці, ці насоси мають міцний алюмінієвий корпус і титановий теплообмінник, що дозволяє їм працювати з хлорованою і морською водою. Також передбачено керування через Wi-Fi з вашого смартфона за допомогою програми Fairland Smart Pool, доступної для завантаження в Google Play або App Store.
Основні характеристики:
- Максимальна теплова потужність: 13.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 5.0 – 15.5
- Фреон: R32
Тепловий інверторний насос Fairland InverX 36 IXCR є ідеальним вибором для басейнів об'ємом до 60 000 літрів. Технологія InverX забезпечує високий коефіцієнт продуктивності (СМР), що перевершує системи Inverter-plus на 20-30% та інші інверторні системи на 50-70%.
Інверторні насоси Fairland серії InverX з інтегрованою системою керування відрізняються простотою обслуговування та обладнані функціональним контролером для роботи у трьох режимах: Turbo, Silence, Smart. Управління також доступне через смартфон.
Як холодоагент у насосах Fairland серії InverX використовується фреон R32 - високоефективний і безпечний для екології та здоров'я людини.
Насоси Fairland InverX забезпечують нагрівання води в діапазоні від 12 до 40 °C та охолодження води в діапазоні від 12 до 30 °C при температурі навколишнього середовища від -15 до 43 °C. Таким чином, насос підтримує комфортну температуру води у басейні та значно продовжує сезон купання.
Характеристики роботи у різних режимах:
Режим обігріву при t° довкілля 15 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 7.5 кВт; в режимі Turbo – 9 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 5 - 7
Режим обігріву при t° довкілля 26 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 11.3 кВт; в режимі Turbo – 13.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 7.5 – 15.5
Режим охолодження при t° довкілля 35 ℃, t° нагрітої води 28 ℃:
- Потужність охолодження: 5.8 кВт
- Об'єм басейну для охолодження, що рекомендується: 13 - 25 м3
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland InverX 36
- Дренажна трубка
- Прохід для дренажної трубки
- 2 муфти для підключення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Розмір | 893 х 432 х 650 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 74 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 0.96 - 7.82 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.22 - 1.8 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 3-4 |
| Теплова потужність, кВт | 13.5 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 38.6 до 46.9 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 18.6 до 26.9 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 30-60 |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -15 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 131 537 ₴
