



Тепловий інверторний насос для басейну Fairland InverX 46 (17 кВт). Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Fairland InverX 46 – це флагманська модель теплових насосів від компанії Fairland, призначена для ефективного нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 80 000 літрів. Fairland InverX - це тихі та компактні теплові насоси з безступеневим інверторним компресором та вентилятором, що знижує вібрації під час роботи. Унікальна технологія Turbo Silence забезпечує м'яке регулювання продуктивності, забезпечуючи необхідну температуру води у басейні на оптимальному рівні ефективності. Стильний і легкий в установці, насос має міцний алюмінієвий корпус і титановий теплообмінник, що дозволяє йому працювати з хлорованою і морською водою. Також доступне керування Wi-Fi зі свого смартфона через програму Fairland Smart Pool, яку можна завантажити в Google Play або App Store.
Основні характеристики:
- Максимальна теплова потужність: 17 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.5 – 16
- Фреон: R32
Тепловий інверторний насос Fairland InverX 46 IXCR є оптимальним рішенням для басейнів до 80 000 літрів. Технологія InverX забезпечує високий коефіцієнт продуктивності (СМР), що перевищує системи Inverter-plus на 20-30% та інші інверторні системи на 50-70%.
Інверторні насоси Fairland серії InverX з інтегрованою системою керування відрізняються простотою обслуговування. Вони оснащені функціональним контролером для роботи у трьох режимах: Turbo, Silence, Smart. Також передбачено керування за допомогою смартфона.
Як холодоагент у насосах Fairland серії InverX використовується фреон R32 - високоефективний і абсолютно безпечний для екології та здоров'я людини.
Насоси Fairland InverX забезпечують нагрівання води в діапазоні від 12 до 40 °C та охолодження води в діапазоні від 12 до 30 °C при температурі навколишнього середовища від -15 до 43 °C. Таким чином, насос підтримує комфортну температуру води у басейні та значно продовжує сезон купання.
Показники роботи в режимі обігріву за різних температур навколишнього середовища представлені нижче:
При t° довкілля 15 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 9.5 кВт; в режимі Turbo – 11.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.5 – 7.5
При t° довкілля 26 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 14 кВт; в режимі Turbo – 17 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 6.6 - 16
Для режиму охолодження при t° навколишнього середовища 35℃ та t° нагрітої води 28℃ надані такі характеристики:
- Потужність охолодження: 6.7 кВт
- Об'єм басейну для охолодження, що рекомендується: 15 - 30 м3
Комплектація:
Тепловий насос Fairland InverX 46
Дренажна трубка
Прохід для дренажної трубки
2 муфти для підключення
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Розмір | 939х432х650 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 74 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 1.14 - 11.3 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.26 - 2.56 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 4-6 |
| Теплова потужність, кВт | 17 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 42.0 до 47.7 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 22.0 до 27.7 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 40-80 |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -15 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 162 927 ₴
