



Тепловий інверторний насос для басейну Fairland InverX 56 21.5 кВт. Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Fairland InverX 56 – це флагман серед теплових насосів від Fairland, призначений для ефективного нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 95 000 літрів. Fairland InverX є ультратихими тепловими насосами, оснащеними безступеневим інверторним компресором і вентилятором, які мінімізують вібрації під час роботи насоса. Унікальна технологія Turbo Silence забезпечує гладке регулювання продуктивності, забезпечуючи необхідну температуру води у басейні на оптимальному рівні ефективності.
Компактний, стильний і легкий в установці насос має міцний алюмінієвий корпус і титановий теплообмінник, що дозволяє йому безпечно працювати з хлорованою і морською водою. Також доступне керування через Wi-Fi з вашого смартфона за допомогою програми Fairland Smart Pool, яку можна завантажити з Google Play або App Store.
Основні характеристики:
- Максимальна теплова потужність: 21.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.7 – 15.5
- Фреон: R32
Тепловий інверторний насос Fairland InverX 56 IXCR є ідеальним вибором для басейнів об'ємом до 95 000 літрів. Технологія InverX забезпечує високий коефіцієнт продуктивності (СМР), що перевищує системи Inverter-plus на 20-30% та інші інверторні системи на 50-70%.
Інверторні насоси Fairland серії InverX з інтегрованою системою управління вирізняються простотою обслуговування. Вони оснащені функціональним контролером для роботи у трьох режимах: Turbo, Silence, Smart. Крім того, передбачено віддалене керування за допомогою смартфона.
Як холодоагент у насосах Fairland серії InverX використовується фреон R32 - високоефективний і абсолютно безпечний для екології та здоров'я людини.
Насоси Fairland InverX забезпечують нагрівання води в діапазоні від 12 до 40 °C та охолодження води в діапазоні від 12 до 30 °C при температурі навколишнього середовища від -15 до 43 °C. Таким чином, насос підтримує комфортну температуру води у басейні та значно продовжує сезон купання.
Показники роботи в режимі обігріву за різних температур навколишнього середовища представлені нижче:
При t° довкілля 15 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 12 кВт; в режимі Turbo – 14.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.7 - 8
При t° довкілля 26 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 18 кВт; в режимі Turbo – 21.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 6.5 – 15.5
Для режиму охолодження при t° навколишнього середовища 35℃ та t° нагрітої води 28℃ надані такі характеристики:
- Потужність охолодження: 8.2 кВт
- Об'єм басейну для охолодження, що рекомендується: 20 - 38 м3
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland InverX 56
- Дренажна трубка
- Прохід для дренажної трубки
- 2 муфти для підключення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Розмір | 995 х 432 х 750 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 70 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 1.35 - 13.4 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.31 - 3.08 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 6.5-8.5 |
| Теплова потужність, кВт | 21.5 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 42.9 до 50.8 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 22.9 до 30.8 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 50-95 |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -15 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 199 907 ₴
