



Тепловий інверторний насос для басейну Fairland InverX 66 26 кВт. Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Fairland InverX 66 IXCR – це флагманська модель теплового насоса від Fairland, призначена для ефективної підтримки теплоти або охолодження води в басейні місткістю до 110 000 літрів. Відмінною рисою Fairland InverX є його безшумність завдяки безступінчастому інверторному компресору та вентилятору, що мінімізує вібрації в процесі роботи. Унікальна технологія Turbo Silence забезпечує точне регулювання продуктивності забезпечуючи оптимальну температуру води з високою ефективністю. Цей насос компактний, стильно оформлений та легко підключається. Він оснащений міцним алюмінієвим корпусом та титановим теплообмінником, що дозволяє працювати з хлорованою та морською водою. Додатково, керування через Wi-Fi з вашого смартфона доступне через програму Fairland Smart Pool, яку можна завантажити в Google Play або App Store.
Основні характеристики:
Максимальна теплова потужність: 26 кВт
Коефіцієнт продуктивності: 5.1 – 16.5
Фреон: R32
Fairland InverX 66 IXCR ідеально підходить для басейнів об'ємом до 110 000 літрів. Технологія InverX забезпечує максимальний коефіцієнт продуктивності (СМР), що перевищує системи Inverter-plus на 20-30% та інші інверторні системи на 50-70%.
Ці інверторні насоси серії InverX легкі в обслуговуванні завдяки інтегрованій системі керування. Управління здійснюється через функціональний контролер, надаючи три режими роботи: Turbo, Silence, Smart. Додатково передбачено керування з використанням смартфона.
Fairland InverX використовує безпечний та екологічно чистий фреон R32 як холодоагент.
Цей насос забезпечує нагрівання води в діапазоні від 12 до 40 °C та охолодження води в діапазоні від 12 до 30 °C при температурі навколишнього середовища від -15 до 43 °C, що продовжує сезон купання та забезпечує комфортну температуру в басейні.
Характеристики роботи в режимі обігріву при різних температурах навколишнього середовища представлені нижче:
При t° довкілля 15 °C, t° нагрітої води 26 °C:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 15 кВт, в режимі Turbo – 18 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 5.1 – 8
При t° довкілля 26 °C, t° нагрітої води 26 °C:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 22 кВт, в режимі Turbo – 26 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 7 – 16.5
Для режиму охолодження, при t° довкілля 35 °C, t° нагрітої води 28 °C, наведені такі характеристики:
- Потужність охолодження: 12 кВт
- Об'єм басейну для охолодження, що рекомендується: 25 - 50 м3
Комплектація:
Тепловий насос Fairland InverX 66
Дренажна трубка
Прохід для дренажної трубки
2 муфти для підключення
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 1125 х 429 х 952 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 116 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 1.65 - 15.3 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.38 - 3.53 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 8-10 |
| Теплова потужність, кВт | 26 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 40.8 до 51.2 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 20.8 до 31.2 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 60-110 |
| Компресор | Panasonic |
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -15 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
| Гарантія (місяць) | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
- Ціна: 240 757 ₴
