



Тепловий інверторний насос для басейну Fairland InverX 80t (32 кВт). Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Fairland InverX 80t – це флагманська модель теплового насосу від компанії Fairland, призначена для ефективного підігріву або охолодження води в басейні об'ємом до 150 000 літрів. Теплові насоси Fairland InverX відрізняються ультранизким рівнем шуму завдяки безступінчастому інверторному компресору та вентилятору, які мінімізують вібрації під час роботи. Унікальна технологія Turbo Silence забезпечує плавне регулювання продуктивності, гарантуючи досягнення необхідної температури води у басейні на оптимальному рівні ефективності. Насос компактний, стильно оформлений та легкий у встановленні.
Обладнаний міцним алюмінієвим корпусом та титановим теплообмінником, що дозволяє використовувати його з хлорованою та морською водою. Також надається можливість віддаленого керування через Wi-Fi з вашого смартфона за допомогою програми Fairland Smart Pool, доступної для завантаження в Google Play та App Store.
Основні характеристики:
Максимальна теплова потужність: 32 кВт
Коефіцієнт продуктивності: 5.0 – 16.3
Фреон: R32
Fairland InverX 80t IXCR ідеально підходить для басейнів об'ємом до 150 000 літрів. Технологія InverX забезпечує високий коефіцієнт продуктивності (СМР): на 20-30% вище, ніж у систем Inverter-plus, і на 50-70% вище, ніж у інших інверторних систем.
Інверторні насоси Fairland серії InverX з інтегрованою системою керування відрізняються простотою обслуговування. Вони оснащені функціональним контролером для роботи у трьох режимах: Turbo, Silence, Smart. Крім того, доступне керування через смартфон.
Як холодоагент у насосах Fairland серії InverX використовується фреон R32 - високоефективний і абсолютно безпечний для екології та здоров'я людини.
Насоси Fairland InverX забезпечують підігрів води в діапазоні від 12 до 40 °C та охолодження води в діапазоні від 12 до 30 °C при температурі навколишнього середовища від -15 до 43 °C. Таким чином, насос підтримує комфортну температуру води у басейні та продовжує сезон купання.
Показники роботи в режимі обігріву за різних температур навколишнього середовища представлені нижче:
При t° довкілля 15 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 18.5 кВт; в режимі Turbo – 22 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 5 - 8
При t° довкілля 26 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 27.5 кВт; в режимі Turbo – 32 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 6.5 – 16.3
Для режиму охолодження при t° навколишнього середовища 35℃ та t° нагрітої води 28℃ надані такі характеристики:
- Потужність охолодження: 14 кВт
- Об'єм басейну для охолодження, що рекомендується: 32 - 60 м3
Комплектація:
Тепловий насос Fairland InverX 80t
Дренажна трубка
Прохід для дренажної трубки
2 муфти для підключення
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Розмір | 1074 х 539 х 947 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 112 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Номінальна сила струму, А | 0.66 - 6.35 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.46 - 4.4 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 10-12 |
| Теплова потужність, кВт | 32 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 43.3 до 51.9 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 23.3 до 31.9 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 80-150 |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -15 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 277 651 ₴
