



Тепловий інверторний насос Fairland InverX 110t 40 кВт. Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Fairland InverX 110t – це флагманський тепловий насос від компанії Fairland, призначений для ефективної підтримки тепла або охолодження води у басейні об'ємом до 160 000 літрів. InverX – це теплові насоси з ультранизким рівнем шуму. Завдяки безступінчастому інверторному компресору та вентилятору, вібрації у роботі насоса мінімізуються, а технологія Turbo Silence забезпечує поступове регулювання продуктивності для досягнення необхідної температури води у басейні на високому рівні ефективності. Компактний, стильний і легкий в установці насос оснащений міцним алюмінієвим корпусом і титановим теплообмінником, що дозволяє використовувати його з хлорованою і морською водою. Також є можливість керування через Wi-Fi з вашого смартфона за допомогою програми Fairland Smart Pool, яка доступна для завантаження в Google Play і App Store.
Основні характеристики:
- Максимальна теплова потужність: 40 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.8 – 16.3
- Фреон: R32
Fairland InverX 110t IXCR ідеально підходить для басейнів об'ємом до 160 000 літрів. Технологія InverX забезпечує максимальний коефіцієнт продуктивності (СМР), що перевершує системи Inverter-plus на 20-30% та інші інверторні системи на 50-70%.
Інверторні насоси Fairland серії InverX з інтегрованою системою керування відрізняються простотою обслуговування. Вони оснащені функціональним контролером для роботи у трьох режимах: Turbo, Silence, Smart. Також надається можливість керування з використанням смартфона.
Як холодоагент у насосах Fairland серії InverX використовується фреон R32 - високоефективний і абсолютно безпечний для екології та здоров'я людини.
Насоси Fairland InverX забезпечують нагрівання води в діапазоні від 12 до 40 °C та охолодження води в діапазоні від 12 до 30 °C при температурі навколишнього середовища від -15 до 43 °C. Таким чином, насос підігріває воду у басейні до комфортної температури, продовжуючи сезон купання.
Характеристики роботи в режимі обігріву при різних температурах навколишнього середовища представлені нижче:
При t° довкілля 15 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 24.5 кВт; в режимі Turbo – 28.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.8 – 8.1
При t° довкілля 26 ℃, t° нагрітої води 26 ℃:
- Теплова потужність: в режимі Smart – 35 кВт; в режимі Turbo – 40 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 6.6 – 16.3
Для режиму охолодження, при t° довкілля 35 ℃, t° нагрітої води 28 ℃, наведені такі характеристики:
- Потужність охолодження: 16.5 кВт
- Об'єм басейну для охолодження, що рекомендується: 45 - 80 м3
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland InverX 110t
- Дренажна трубка
- Прохід для дренажної трубки
- 2 муфти для підключення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Розмір | 1260×539×947 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 163 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Номінальна сила струму, А | 0.87 - 8.57 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.6 - 5.94 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 12-18 |
| Теплова потужність, кВт | 40 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 42.5 до 51.7 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 22.5 до 31.7 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 90-160 |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -15 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 325 811 ₴
