




Тепловий інверторний насос для басейну Fairland InverX 21 (9 кВт). Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Fairland InverX 21 IXCR – перевага серед теплових насосів від компанії Fairland. Відмінний вибір для обігріву чи охолодження води у басейні об'ємом до 40 000 літрів. Насоси InverX відрізняються безшумною роботою завдяки використанню безступінчастого інверторного компресора. Технологія Turbo Silence забезпечує плавне регулювання продуктивності, досягаючи оптимальної температури води. Компактний корпус із міцного алюмінію з титановим теплообмінником дозволяє насосу працювати з хлорованою та морською водою. Можливість керування через Wi-Fi додаток Fairland Smart Pool. Максимальна теплова потужність: 9 квт. Коефіцієнт продуктивності: 7.2 – 15.5. Робоча речовина: R32.

| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 15℃, t° нагрітої води 26℃ |
|
|---|
|
|
|---|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 26℃, t° нагрітої води 26℃ |
|
|---|
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland InverX 21
- Дренажна трубка
- Прохід для дренажної трубки
- 2 муфти для підключення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Розмір | 1074 х 539 х 947 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 58 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 0.65-5.70 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.15-1.31 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 2-4 |
| Теплова потужність, кВт | 9 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 37.8 до 44.5 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 17.8 до 24.5 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | до 40 м3 за температури повітря 26 °C |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -15 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 84 925 ₴
