




Тепловий інверторний насос для басейнуFairland InverX 43 (16 кВт). Для підігріву та охолодження басейну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Fairland InverX 43 IXCR – це флагман серед теплових насосів Fairland. Ідеальний варіант для нагрівання чи охолодження води в басейні об'ємом до 70 000 л. Насоси InverX відрізняються тихою роботою завдяки безступінчастому інверторному компресору. Технологія Turbo Silence забезпечує плавне регулювання продуктивності, досягаючи оптимальної температури води. Компактний, з міцним алюмінієвим корпусом та титановим теплообмінником, насос працює з хлорованою та морською водою. Доступне Wi-Fi керування через програму Fairland Smart Pool

| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 15℃, t° нагрітої води 26℃ |
|
|---|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 26℃, t° нагрітої води 26℃ |
|
|---|
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland InverX 43
- Дренажна трубка
- Прохід для дренажної трубки
- 2 муфти для підключення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Розмір | 1074 х 539 х 947 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 74 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 1 - 9.56 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.23 - 2.2 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 4-6 |
| Теплова потужність, кВт | 16 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | От 42 до 47.1 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | От 22 до 27.1 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | до 70 м3 за температури повітря 26 °C |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -15 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 155 531 ₴
