




Інверторний тепловий насос для басейну Fairland X20-09 (9.5 кВт) Для обігріву та охолодження
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Інверторний тепловий насос Fairland X20-09
Тепловий інверторний насос Fairland X20-09 - це флагман для нагрівання чи охолодження води в басейні об'ємом до 40 000 л. Його перевага максимальна СМІР: на 1 кВт енергоспоживання він виробляє до 20 кВт безкоштовного тепла для вашого басейну.
Ви отримуєте 20-кратну економію. Інтелектуальна екоінверторна система управління нагріває воду на потужності 120% та зберігає її теплою на потужності 30%. 3D-
теплообмінник із титану із збільшеною зоною теплообміну підвищує ефективність нагрівання на 30%.
Опалюйте басейн цілий рік, навіть у морози до -20 ° С, і плавайте без сезонних обмежень! За допомогою сенсорного дисплея або Wi-Fi з вашого смартфону ви можете включити нагрівання води в діапазоні від +12 до +40°C або охолодження води в діапазоні від +12 до +30°С.
Подвійний роторний компресор Mitsubishi мінімізує вібрацію і дозволяє насолодитися тишею.
Як холодоагент у теплових насосах Fairland серії X20 використовується фреон R32. Він є високоефективним і відповідає європейським нормам безпеки.
Fairland X20-09 – це ідеальний варіант для нагрівання чи охолодження води в басейні об'ємом до 40 000 л. Насоси Fairland X20 відрізняються тихою роботою завдяки безступінчастому інверторному компресору. Технологія Turbo Silence забезпечує плавне регулювання продуктивності, досягаючи оптимальної температури води. Компактний, з міцним алюмінієвим корпусом та титановим теплообмінником «3D-спіраль», насос працює з хлорованою та морською водою, а також за низьких температур до -20℃. Доступно Wi-Fi-управління через програму Fairland Smart Pool.
- Максимальна теплова потужність: 9.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 7.3–19.5
- Фреон: R32
Показники роботи в режимі обігріву, при навколишньому середовищі t° +15℃, t° нагрітої води +26℃:
- Теплова потужність: в Smart режимі – 5.4 кВт; в Turbo режимі – 6.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 8 – 5.2
Показники роботи в режимі обігріву, при навколишньому середовищі t° +26℃, t° нагрітої води +26℃:
- Теплова потужність: в Smart режимі – 8 кВт; в Turbo режимі – 9.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 19.5 – 7.3
Комплектація:
- Тепловий насос Fairland X20-09
- Дренажна трубка
- Прохід для дренажної трубки
- Антивібраційні ніжки: 4 шт.
- 2 муфти для підключення
- Інструкція
Вага кг: 73
Гарантія: 15 років гарантії на теплообмінник і компресор, 7 років на інші комплектуючі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 15 років гарантії на теплообмінник і компресор, 7 років на інші комплектуючі |
| Розмір | |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Неіржавкий сплав алюмінію |
| Вага (кг) | 73 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 0.61 - 5.43 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.14 - 1.25 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 2-4 |
| Теплова потужність, кВт | 9.5 |
| Матеріал нагрівача | Титан «3D-спіраль |
| Звуковий тиск (1 м) | 36.6~43.4 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 16.6~23.4 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | до 40 м3 за температури повітря +26 °C |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура води | 18 - 40°C |
| Робоча температура повітря | От -20 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
- Ціна: 94 643 ₴
