



Інверторний тепловий насос для басейну Hayward Powerline 6 (6 кВт) Для обігріву та охолодження
Тепловий інверторний насос Hayward Powerline Inverter 6
Тепловий інверторний насос Hayward Powerline Inverter 6 – це ідеальне рішення для швидкого нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 20 000 л. Технологія Full Inverter забезпечує максимальну СМР: запускає тепловий насос при відхиленні температури води на 0.5°С.
Hayward Powerline самостійно регулює потужність роботи, витрачаючи при цьому меншу кількість електроенергії.
Інверторні насоси Hayward серії Powerline Inverter обладнані простим інтерфейсом для налаштування роботи в режимах нагріву, охолодження, тиші та економії, а також в автоматичному режимі. Крім того, є функція блокування клавіатури.
Як холодоагент у теплових насосах Hayward Powerline Inverter використовується високоефективний фреон R32, що відповідає європейським нормам безпеки.
Насоси Hayward Powerline Inverter забезпечують нагрівання води в діапазоні від +15 до +32°С та охолодження води в діапазоні від +8 до +32°С при температурі навколишнього середовища від -7 до +43°С. Таким чином, насос підтримує комфортну температуру води у басейні протягом усього сезону купання.
У комплекті з насосом поставляється зимовий чохол та антивібраційні ніжки.
- Теплова потужність: до 6.72 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: до 11.03
- Працює за температури навколишнього середовища: від-7 до 43
- Матеріал теплообмінника: Titanium
Тепловий насос Hayward Powerline Inverter 6 з повноінверторною технологією. Підходить для нагрівання води у приватних басейнах об'ємом до 20 м³. Забезпечує швидке нагрівання та точну підтримку бажаної температури. Призначений для роботи за низьких температур до -7°С. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із LED-екраном. Безшумна робота двигуна.
- Максимальна теплова потужність: 6.72 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.96 – 11.03
- Фреон: R32
Показники роботи в режимі охолодження, при навколишньому середовищі t° +35℃, t° нагрітої води +27℃:
- Потужність охолодження: 2.18 кВт
- Об'єм басейну для охолодження, що рекомендується: від 10 до 15 м³
Показники роботи в режимі обігріву, при навколишньому середовищі t° +15℃, t° нагрітої води +26℃:
- Теплова потужність: від 1.53 до 5.38 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: від 4.96 до 5.67
Показники роботи в режимі обігріву, при t° довкілля +26℃, t° нагрітої води +26℃:
- Теплова потужність: від 1.62 до 6.72 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: від 6.41 до 11.03
Комплектація:
- Тепловий насос Hayward Powerline Inverter 6
- Зимовий чохол
- Антивібраційні накладки
- Інструкція
Додатково:
- Вентилятор: осьовий DC Inverter
- Маса холодоагенту: 0.350 кг
- Режим розморожування: так
- Вага кг: 43
- Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розмір | |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Вага (кг) | 43 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 1.02 - 4.88 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.15 - 1.09 |
| Рекомендований потік води, м3/год | 2.8 |
| Теплова потужність, кВт | 6.7 |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Звуковий тиск (1 м) | 49.8 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 32.4 дБА |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | до 20 м3 за температури повітря +26 °C |
| Компресор | Подвійний роторний інвертор постійного струму Panasonic |
| Робоча температура води | от 8 до 40°C |
| Робоча температура повітря | От -7 до 43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Да |
| Призначення | Домашні басейни |
| Мінімальний приплив повітря, м3/год | 1 200 |
- Ціна: 1 000 000 ₴
