




Тепловий насос для басейну Aquaviva Model A 6 ON/OFF 6.3 кВт Обігрів та охолодження (40567)
Тепловий насос Aquaviva Model A 6 ON/OFF
Тепловий насос Aquaviva Model A6 ON/OFF - це оптимальний варіант для нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 25000 л.
З насосом Aquaviva серії Model A ON/OFF ви можете насолоджуватися комфортною температурою води в басейні протягом усього сезону купання.
Вбудований контролер дозволяє ввімкнути нагрівання, охолодження або автоматичну підтримку бажаної температури води.
Як холодоагент у теплових насосах Aquaviva серії Model A ON/OFF використовується фреон R32. Він високоефективний і відповідає європейським нормам безпеки.
Тепловий насос Aquaviva Model A 6 – це ідеальний варіант для нагрівання чи охолодження води в басейні об'ємом до 25 000 л. Тепловий насос оснащений титановим теплообмінником, що гарантує надійну та довговічну роботу пристрою без корозії. Працює з хлорованою та морською водою. Доступно Wi-Fi керування з вашого смартфона, через програму Smart Life, яку можна завантажити на Google Play або App Store.
- Максимальна теплова потужність: 6.3 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.67 – 6.3
- Фреон: R32
Показники роботи при t° довкілля +27 °C, t° води на вході +26 °C та t° води на виході +28 °C:
- Теплова потужність: 6.3 кВт
- Потужність: 1 кВт
- COP: 6.3
Показники роботи при t ° навколишнього середовища +35 ° C, t ° води на вході +30 ° C і t ° води на виході +28 ° C:
- Потужність охолодження: 3.70 кВт
- Потужність: 0.80 кВт
- EER: 4.65
Показники роботи в режимі обігріву, при навколишньому середовищі t° +15℃, t° нагрітої води +26℃:
- Теплова потужність: 4.53 кВт
- Потужність що споживається: 0.97 кВт
- COP: 4.67
Комплектація:
- Тепловий насос Aquaviva Model A 6 ON/OFF
- Муфти для підключення: 2 шт.
- Дренажний з'єднувач: 1 шт.
- Дренажна труба: 1 шт.
- Шланги: 4 шт.
- Інструкція
Додатково:
- Максимальна потужність, що споживається: 1.6 кВт
- Максимальна сила струму: 7.4 А
- Керування через програму Smart Life, яку можна завантажити на Google Play або App Store
- Управління через програму Tuya, яку можна завантажити на Google Play або App Store
- Вага кг: 49.7
- Гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Розмір | 906×353×618 мм |
| Режим роботи | Нагрівання й охолодження |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь із порошковим фарбуванням |
| Вага (кг) | 49.7 |
| З'єднання | 50 мм |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | |
| Рекомендований потік води, м3/год | 1.9-2.6 |
| Теплова потужність, кВт | 6.3 |
| Матеріал нагрівача | Титан і ПВХ |
| Звуковий тиск (1 м) | 45 дБа |
| Звуковий тиск (10 м) | |
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | до 25 м3 за температури повітря +26 °C |
| Компресор | Mitsubishi / GMCC |
| Робоча температура води | від +15 до +40 °C |
| Робоча температура повітря | от -5 до +43°C |
| Режим розморожування | Да |
| Керування з телефона | Wi-Fi |
| Фреон | R32 |
| Інвертор | Немає |
| Призначення | Домашні басейни |
| Мінімальний приплив повітря, м3/год | |
- Ціна: 45 236 ₴




