




Обігрівач Ecoteplo Air 700 ME Білий Мармур (Гарантія від виробника)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Керамічний обігрівач ECOTEPLO 700 ME найкраще підходить для основного опалення квартир, приватних будинків, офісів та магазинів. Також особливо користується популярністю в перукарнях і масажних кабінетах. Єдиний керамічний обігрівач в Україні, що має внутрішній алюмінієвий Х-подібний ТЕН, завдяки чому здатний обігрівати 2 літри повітря в секунду. Не сушить повітря, не спалює кисень, дуже економний.
❇️ Режими роботи керамічного обігрівача:
♻️ ECO режим - Потужність 280 Вт/год (режим, коли працює керамічна плита). Цей режим зазвичай використовують восени і навесні, коли на вулиці температура повітря становить до +5 °С. В цьому режимі роботи обігрівач споживає до 4 кВт на добу й обігріває площу до 18 кв. м.
♨️TURBO режим - Потужність 700 Вт /год (режим, коли працює ТЕН і керамічна плита). Режим TURBO (максимальний підігрів повітря) використовують здебільшого в холодну пору року (грудень – лютий), коли за вікном температура повітря менше 0 °С. Під час роботи в такому режимі керамічний обігрівач споживає до 9 кВт на добу й обігріває якісним теплим повітрям площу до 18 кв. м, без «пересушування повітря» і не спалюючи кисень. Саме тому опалювальний прилад і називається керамічний обігрівач конвекційного типу.
Отже, керамічний обігрівач ECOTEPLO AIR 700 МE має широкий діапазон регулювання, що дозволяє дуже ефективно керувати витратою електричної енергії й нагріванням приміщення.
❇️ Вбудований електронний терморегулятор
Керамічний обігрівач ECOTEPLO AIR 700 ME має вбудований електронний терморегулятор (із датчиком повітря), завдяки якому користувач може встановити температуру повітря в кімнаті від 5 до 35 °С, наприклад, коли ви встановлюєте на регуляторі температуру +25 °С, обігрівач працюватиме до тих пір, поки температура в приміщенні не буде +25 °С.
Увага! При досягненні заданої температури обігрівач самостійно вимкнеться. Коли температура знизиться на 1 градус, наприклад, до +24 °С, обігрівач знову почне працювати, поки не нагріє приміщення до 25 °С і знову відключиться. Завдяки таким відключенням керамічний обігрівач ECOTEPLO AIR 700 ME працює на обігрів 24 години на добу, а споживає електричної енергії лише 12 годин на добу.
⭐️ За рахунок того, що площа нагрівального елемента у 8 разів більша, ніж у аналогів, такий обігрівач вважають одним із найбільш економних у світі.⭐️
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Екотепло |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Білий мармур |
| Тип | Обігрівачі |
| Габаритні розміри | 60х60х6.5 см |
| Особливості | Увага! Ніжки не входять до стандартної комплектації та продаються окремо!!! |
| Можливість використання в ванній кімнаті | Не має |
| Кількість режимів обігріву | 2 |
| Вид теплової енергії | Інфрачервоний + Super конвекція |
| Комплектація | Коробка. обігрівач. гарантійний талон. інструкція. конвекційне крило( кількість залежить від моделі обігрівача). кріплення на стіну |
| Площа обігріву, кв.м | до 18 m2 |
| Гарантія | 72 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Мобільність | Стаціонарна установка |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Призначення | Для офісу |
| Потужність | до 700 Вт |
| Тип живлення | Електроенергія |
| Додаткові характеристики | Конвекційнго типу |
| Тип керування | з терморегулятором |
| Тип кріплення | Настінний |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Країна реєстрація бренда | Україна |
- Ціна: 5 000 ₴


