




Інвертор NOQON NST 1000 Вт/24 V чиста синусоїда (Швейцарія)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.За допомогою компактного та легкого високочастотного інвертора серії NST від NOQON (NST1024), ви можете забезпечити ваші електронні пристрої чистим синусоїдальним струмом 220 Вт, що гарантує безперебійну та безпечну роботу всіх ваші улюблених приладів. 💡
Цей інвертор NST1024 від NOQON не лише перетворює постійний струм акумулятора на бездоганний синусоїдальний змінний струм, але й має низку додаткових функцій, таких як плавний старт, захист від перенапруги, низької напруги та перевантаження, що забезпечують оптимальний захист для ваших приладів. 🔒
Цей інвертор також приваблює високоякісними компонентами, що забезпечують його міцну конструкцію та високу ефективність. Завдяки тихому охолодженню з активним вентилятором та стійкому алюмінієвому корпусу з максимальним пасивним охолодженням, він забезпечує безшумну та безперервну роботу навіть під час тривалого використання. 🌀
Не лише ефективний, але й надійний, цей інвертор має вбудовану схему пріоритету мережі, яка дозволяє вам підключати зовнішнє джерело живлення 220 Вт в разі розрядження батареї або необхідності, не порушуючи роботу ваших споживачів. Це забезпечує безперебійну роботу вашого обладнання в будь-який час. ⚡
NST1024 від NOQON - ваш надійний інвертор, що забезпечить безпечне та надійне живлення для всіх ваші електронних пристроїв, дозволяючи вам насолоджуватися безперебійним електричним живленням у будь-який час! 🚀🔌
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Безперервна потужність | 1000 W |
| Вбудована зарядка | Немає |
| Для ємності акумулятора | Від 80 А/ч (Nass. Gel. AGM). LifePO4 ( Від 50 А/ч) |
| Ефективність | не менше 90% |
| Максимальна потужність до 10 сек. | 1500 Вт |
| Максимальна потужність до 3 сек. | 2000 Вт |
| Напруга | Від 24 Вт до 230 Вт |
| Переріз кабелю | 6 mm? (80cm) |
| Підключення постійного струму | Гвинт з різьбою М8 |
| Розміри (ДхШхВ) | 400х150х75 мм |
| Струм споживання на холостому ходу | 0.35 A |
| Тип хвилі | Чиста синусоїда |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Основні | |
| Серія | NST |
- Ціна: 10 800 ₴

