




Інвертор напруги NOQON NST 300 Вт/12V чистая синусоида (Швейцарія)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.З використанням компактного та легкого високочастотного інвертора із серії NST від NOQON, ви можете перетворювати постійний струм від батареї на чистий синусоїдальний змінний струм потужністю 220 Вт.
Тепер ви більше не зіткнетеся з труднощами, пов'язаними з використанням чутливих пристроїв, оскільки NST312 від NOQON легко справляється з ними. На додаток до великого набору сучасних основних функцій, NST312 також надає нові додаткові можливості, включаючи:
- Варіант підключення для багатофункціонального пульта дистанційного керування М'який старт
- Захист від перенапруги
- Захист від зниженої напруги (захищає батареї)
- Захист від перевантаження
- Захист від перегріву
- Захист від зворотної полярності (перегорання запобіжників)
- Вимкнення у разі перевантаження
- Різні звукові попереджувальні сигнали у разі виникнення проблем
Інвертори NOQON мають маркування CE та маркування ECE (маркування E).
ЧИСТА СИНУСОВА ХВИЛЯ
Все більше і більше споживачів електроніки стають все більш складними у своєму дизайні і більше не можуть працювати з модифікованим струмом синусоїдальної хвилі від низькоякісних інверторів. Передумовою для безперебійної роботи є чистий синусоїдальний струм серії NST від NOQON – як удома з розетки.
Минули часи миготливих лампочок, перебоях у роботі Wi-Fi, котлам, що не запускаються. Обмеження для споживачів під час використання мобільних пристроїв тепер у минулому.
ВИСОКІ ЗАПАСИ ЕНЕРГІЇ
ЕФЕКТИВНІСТЬ, КОЛИ ЦЕ ВАЖЛИВО
Завдяки безлічі вбудованих захисних схем, надійній силовій електроніці та інтелектуальному мікропроцесорному управлінню NST312 забезпечує високу перевантажувальну здатність (для великих пускових струмів від індуктивних споживачів).
150% безперервної потужності протягом 10 секунд
200% потужності протягом 2 секунд
При безперервній потужності 300 Вт це відповідає 450 Вт протягом 10 секунд та 600 Вт протягом 2 секунд.
Це означає, що навантаження з високими пусковими струмами або швидко високим піковим споживанням також можуть використовуватися без обмежень.
ВИСОКОЯКІСНІ КОМПОНЕНТИ
ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ НЕ ОБМАНУЄ
NST312 має дуже міцну конструкцію, але завдяки безшумному активному охолодженню вентилятора він працює дуже тихо та ефективно і тому також придатний для безперервної роботи.
Завдяки високоякісним електронним компонентам та найновішим високочастотним технологіям він може досягати ефективності до 90% за мінімального внутрішнього енергоспоживання.
Крім активного вентиляторного охолодження міцний ребристий алюмінієвий корпус, покритий європейською порошковою фарбою, гарантує максимальне пасивне охолодження і, таким чином, безшумну безперервну роботу.
СПРАВЖНІЙ БЕЗПЕРЕБІЙНИЙ БЛОК ЖИВЛЕННЯ
Вбудована схема пріоритету мережі НСТ дає можливість увімкнення зовнішнього джерела живлення 220 Вт при розрядженні акумуляторів або просто за потребою, не порушуючи поточну роботу споживачів.
Як це працює:
Як тільки на вході змінного струму пристрою реєструється мережна напруга (наприклад, включення від побутової електромережі або генератора), воно автоматично перемикається на роботу від мережі протягом блискавичних 16 мс. Інвертор живиться від мережі та перемикає функцію інвертора в режим очікування. Таким чином, усі споживачі можуть продовжувати використовуватись без будь-яких додаткових дій, не навантажуючи батарею. І навпаки, якщо зовнішня напруга 220 Вт зникає, система автоматично перемикається назад на живлення від батареї протягом 16 мс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Безперервна потужність | 300 W |
| Вбудована зарядка | Немає |
| Для ємності акумулятора | Від 50 А/ч (Nass. Gel. AGM). LifePO4 ( Від 25 А/ч) |
| Ефективність | не менше 90% |
| Максимальна потужність до 10 сек. | 450 Вт |
| Максимальна потужність до 3 сек. | 600 Вт |
| Напруга | Від 12 Вт до 230 Вт |
| Переріз кабелю | 4 mm? (80cm) |
| Підключення постійного струму | Гвинт з різьбою М6 |
| Розміри (ДхШхВ) | 230х150х75 мм |
| Струм споживання на холостому ходу | 0.6 A |
| Тип хвилі | Чиста синусоїда |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Серія характеристик інверторів | |
| Серія | NST |
- Ціна: 7 200 ₴

