




Керамічний обігрівач Ecoteplo Air 1000 EL білий мармур (Офіційна гарантія)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🔥 Втілюйте відчуття комфорту та розкоші у вашому приміщенні з білим мармуром керамічного обігрівача конвекційного типу ECOTEPLO AIR 1000 EL!
🏠 Цей обігрівач, що виготовляється в Україні, не лише створює ідеальний мікроклімат для вашого дому, офісу чи магазину, але й підходить для професійного використання у перукарнях та масажних кабінетах.
🌀 Його алюмінієвий Х-подібний ТЕН дозволяє обігрівачу швидко нагрівати 2 літри повітря в секунду, забезпечуючи оптимальну температуру без пересушування повітря та спалювання кисню.
🌡️ Відмінно керуючи витратою електроенергії, цей обігрівач пропонує два режими роботи: енергоефективний ECO режим, що забезпечує тепло при температурі до +5 °С, та потужний TURBO режим для максимального комфорту при холодних температурах.
⏲️ Його вбудований тижневий програматор із функцією температурного регулювання гарантує максимальну ефективність опалення. Встановіть свої індивідуальні налаштування для кожного дня окремо, максимізуючи економію електроенергії та забезпечуючи комфортні умови, коли це необхідно.
💡 Насолоджуйтесь зручністю та функціональністю, яку пропонує цей керамічний обігрівач ECOTEPLO AIR 1000 EL. Його ексклюзивний дизайн і перевірена ефективність роблять його одним з найбільш економних та надійних обігрівачів на ринку! ❄️
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Екотепло |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Королівський мармур |
| Тип | Обігрівачі |
| Габаритні розміри | 60х60х6.5 см |
| Особливості | Увага! Ніжки не входять до стандартної комплектації та продаються окремо!!! |
| Можливість використання в ванній кімнаті | Не має |
| Кількість режимів обігріву | 2 |
| Вид теплової енергії | Інфрачервоний + Super конвекція |
| Комплектація | Коробка. обігрівач. гарантійний талон. інструкція. конвекційне крило( кількість залежить від моделі обігрівача). кріплення на стіну |
| Площа обігріву, кв.м | до 20 m2 |
| Гарантія | 72 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Мобільність | Стаціонарна установка |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Призначення | Для офісу |
| Потужність | до 1000 Вт |
| Тип живлення | Електроенергія |
| Додаткові характеристики | Конвекційнго типу |
| Тип керування | с тижневим програматором |
| Тип кріплення | Настінний |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Країна реєстрація бренда | Україна |
- Ціна: 5 400 ₴


