


Запарник Tesli 15 л. із термодеревини та нержавіючою вставкою з кришкою
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🌿🚿 Запарник Tesli - твій ключ до повноцінного відпочинку в лазні! Забудьте про нудність та стрес, обираючи надійний та якісний запарник об'ємом 15 літрів від Tesli. Виготовлений із термованної липи та прикрашений кільцями з нержавіючої сталі, він стане невіддільною частиною вашого відпочинку в бані. 🌲🔥
У комплекті з виробом йде дерев'яна кришка, забезпечуючи додатковий захист від втрати тепла та утримання парів. Але ось додаткова перевага - нержавіюча вставка, яка гарантує повну герметичність та надійність. 💧🛁
Для створення наших запарників використовується тільки добірна деревина та високоякісна металева фурнітура, що гарантує тривалу службу вашого виробу. Замовте запарник Tesli вже сьогодні в нашому інтернет-магазині за оптимальною ціною, та насолоджуйтеся миттєвим зануренням у світ тепла та розслаблення. 🌟🛒
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ємності | Запарник |
| Матеріал ємності | Липа |
| Матеріал ручки | Липа |
| Виробник | Tesli |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | з ручками 500 мм |
| Висота | 185 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Тип | запарник |
| Об `єм | 15 л |
| Матеріал вставки | stainless steel |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гаранія | 6 місяців |
| Матеріал відра | термована липа, вільха |
| Матеріал кріпильних деталей | нержавіюча сталь |
- Ціна: 5 688 ₴
