




Двері для лазні та сауни Tesli Макс 1900 х 700 Права
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🚪 Теслі Макс 1900х700 - двері, які об'єднують в собі витонченість дизайну і високу технологічність, створені для ваших особливих вимог до лазні та сауни. 🌡️🧖♂️
-
💪 Завдяки передовій конструкції, двері Теслі Макс 1900х700 можуть працювати як у комерційних, так і в домашніх умовах, витримуючи екстремальні навантаження.
-
🌲 Полотно дверей - це гармонійне поєднання природної краси дерева (35 мм липової ламели) та енергозберігаючого, загартованого склопакета бронзового відтінку (14 мм).
-
🪵 Короб виготовлений із липового бруса, що забезпечує міцність і довговічність конструкції.
-
🚿 Двері можуть бути комплектовані петлями з нержавіючої сталі за бажанням замовника, додавши ще більше стильності та функціональності.
-
🔄 Необхідно вказати, що двері не є універсальними та доступними в варіантах правого або лівого відкривання.
-
🌬️ Периметр короба обладнаний ущільнювачем, який забезпечує збереження паро-температурних показників у парній кімнаті.
-
🔒 Двері надійно закриваються на защіпку, гарантуючи вам повний комфорт та приватність.
-
🚪🎨 Ручка виготовлена в оригінальному та зручному дизайні, не нагрівається і легко монтується.
🔐 Гарантія на двері Теслі Макс 1900х700 - це 12 місяців, а всі вироби ТМ "Tesli" мають гігієнічні висновки та сертифікати якості. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення. 🛠️✨
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 1900х700 |
| Колір | натур |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | у лазню, сауну |
| Тип | зі склопакетом |
| Тип відкривання | не універсальні ( ліві або праві ) |
| Наявність порогу | з порогом |
| Прозорість | прозорі |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина полотна | 35 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Порода деревини | липа |
- Ціна: 10 716 ₴

