Кешбек за відгук 100










Скляні двері для лазні та сауни Tesli Bravo Sateen 1900 х 700
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🚪 Двері для сауни Tesli Bravo Sateen ідеальний вибір для вашого спа-відпочинку! 🧖♂️
- Полотно виготовлене з 4 мм загартованого скла (сталініту) з бронзовим відтінком, створюючи атмосферу затишку та інтимності. 🌟
- Короб виготовлений із клеєного липового бруса – міцний та надійний матеріал для забезпечення довговічності дверей. 🪵
- Петлі з нержавіючої сталі гарантують безшумне і плавне відкривання дверей. 🚿
- Двері універсальні та можуть бути встановлені як праворуч, так і ліворуч, забезпечуючи максимальну гнучкість. ↔️
- Безпороговий дизайн для зручності та безпеки. Замовте поріг як додаткову опцію за бажанням. 🚫
- Ущільнювач по периметру короба зберігає паро-температурні показники в парній кімнаті на високому рівні. 🌡️
- Двері закриваються на защіпку, ручка стійка до впливу вологи та температурних коливань. 🔐
Спроєктований з урахуванням вашого комфорту та вигляду, двері Tesli Bravo Sateen – це ключ до ідеального відпочинку в сауні. 🌿💆♀️ Забезпечте собі найвищий ступінь задоволення та доглядайте за своїм здоров'ям з Tesli! 🌈🏡✨
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 1900х700 |
| Колір | Бронза |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | у лазню, сауну |
| Тип | скляні |
| Тип відкривання | універсальні ( праві, ліві ) |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | матові |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина полотна | 4 мм |
| Гаранія | 12 міс. |
| Порода деревини | липа |
- Ціна: 7 650 ₴

