Кешбек за відгук 100










Скляні двері для лазні та сауни Tesli Lux RS 1900 х 800
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🚪 Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Lux RS:
- 🪞 Полотно виготовлене із загартованого 8 мм скла (сталініту), з високою механічною міцністю і термостійкістю.
- 🔄 Регульовані петлі із нержавіючої сталі, прикрашені декоративними накладками.
- 🌳 Потовщений короб із липи товщиною 92 мм.
- ↔️ Двері універсальні (ліве та праве відкриття).
- 🚫 Без порогу (можливість замовлення порогу).
- 🔒 Механізм закриття у дверному коробі.
- 🔐 Надійна роликова защіпка для довготривалої експлуатації.
- 🌡️ Наявність ущільнювача для збереження паро-температурних показників в сауні.
- 🤝 Гарантія - 12 місяців.
🏆 Всі вироби ТМ "Tesli" сертифіковані та відповідають гігієнічним вимогам для використання на території України. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення. 🌈🏡
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 1900х800 |
| Колір | Бронза |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | в сауну |
| Тип | зі склом |
| Тип відкривання | універсальна(права, ліва ) |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | прозора |
| Ширина за коробом | 780 мм |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Порода деревини | липа |
- Ціна: 10 980 ₴





