Кешбек за відгук 100










Скляні двері для лазні та сауни Tesli Steel RS 1900 x 700
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двері для лазні та сауни Tesli Steel RS 1900 x 700 🚪🔥
Дивовижна міцність та естетика! Знайомтеся з конструктивними особливостями:
- 💎 Полотно з високоміцного 8 мм загартованого скла (сталініту).
- 🔄 Регульовані петлі з нержавіючої сталі та стильними декоративними накладками.
- 🌳 Короб виготовлений із натуральної липи — надійний матеріал із високою стійкістю до вологості.
- ↔️ Універсальні двері, які можна легко перевернути для зміни лівого або правого відкриття.
- 🚫 Наявність порогу для забезпечення стабільності та додаткової ізоляції.
- 🛡️ Механізм закриття, розташований у дверному коробі, забезпечує безпечне і надійне зачинення.
- 🔐 Надійна роликова защіпка гарантує довготривалу експлуатацію та безпеку.
- 🌡️ Термостійкий ущільнювач допомагає зберігати паро-температурні показники в сауні на високому рівні.
🔒 Гарантія 12 місяців! Обирайте найкраще для вашої сауни та насолоджуйтеся стильністю та функціональністю від Tesli! 🌿🔥
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 1900х700 |
| Колір | Бронза |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | в лазню та сауну |
| Тип | скляні |
| Тип відкривання | універсальні ( праві, ліві ) |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | прозорі |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Порода деревини | липа |
- Ціна: 11 130 ₴





