Кешбек за відгук 100










Скляні двері для лазні та сауни Tesli Grand Lux 1900 х 700
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🌟 Покроковий Комфорт у Дверях Теслі Grand Lux 🌟
- 🚪 Полотно з надміцним сталінітом 8 мм для надійності.
- 🔄 Регульовані петлі з нержавіючої сталі та стильні декоративні накладки.
- 🌳 Потовщений короб із високоякісної липи (92 мм).
- ↔️ Універсальні двері - можливість вибору лівого або правого відкриття.
- 🚫 Безпороговий дизайн, але можливість замовлення порогу за бажанням.
- 🔒 Механізм закриття вбудований у дверний короб.
- 🔄 Надійна роликова защіпка для тривалої експлуатації.
- 🌡️ Ущільнювач для збереження паро-температурних показників.
- ⏰ Гарантія - 12 місяців на надійність і якість. 🛡️ Всі вироби ТМ "Tesli" - сертифіковані та гігієнічно безпечні для використання в Україні. Виробник забезпечує гнучкість у виборі, зберігаючи високий стандарт якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 1900х700 |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | в лазню та сауну |
| Тип | скляні |
| Тип відкривання | універсальні ( праві або ліві) |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | прозорі |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
- Ціна: 9 708 ₴


