




Скляні двері для лазні та сауни Tesli Lux Sateen RS 1800 x 700
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкіш та затишок у кожній деталі! 🚪✨
Двері для лазні та сауни Tesli Lux Sateen RS 1800 x 700 - це витончений синтез розкішного дизайну і високих технічних характеристик! 🌟
Особливості, які роблять їх неперевершеними:
- 💪 Полотно з загартованого 8 мм сталініту для міцності та термостійкості.
- 🔄 Регульовані петлі зі сталі з декоративними накладками, які виокремлюють двері від інших.
- 🌳 Потовщений короб із липового дерева для стійкості та екологічної чистоти.
- 🔄 Універсальне відкриття для вашої зручності.
- 🚫 Без порогу, але ви можете замовити поріг як додаткову опцію.
- 🚪 Механізм закриття, розташований у дверному коробі, забезпечить легкість використання.
- 🔐 Надійна роликова защіпка для довговічної експлуатації.
- 🌡️ Наявність ущільнювача, що дозволяє зберігати ідеальні паро-температурні показники в сауні.
Гарантія 12 місяців гарантує ваш спокій і надійність!
Завдяки сертифікатам та гігієнічним висновкам, ви можете насолоджуватися відпочинком у вашій лазні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 1800х700 |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | в лазню та сауну |
| Тип | скляні |
| Тип відкривання | універсальні ( праві або ліві) |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | матове |
| Ширина за коробом | 680 мм |
| Висота по коробу | 1780 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
- Ціна: 10 530 ₴




