




Скляні двері для лазні та сауни Tesli Sateen Lux RS Magnetic 2000 x 800
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Двері для лазні та сауни Tesli Sateen Lux RS Magnetic 2000 x 800– вибір елітних та стильних рішень для вашого спа-простору! 🚪🌿
Конструктивні особливості:
-
🪞 Полотно виготовлене із 8 мм загартованого скла (сталініту), забезпечуючи високу міцність та термостійкість. Скляне полотно додатково захищене профілем із нержавіючої сталі.
-
🔄 Регульовані петлі із нержавіючої сталі, прикрашені декоративними накладками, гарантують надійність та естетичний вигляд.
-
🪵 Потовщений короб із липового дерева товщиною до 92 мм, надаючи дверям стійкість та ексклюзивний дизайн.
-
🔄 Універсальні двері – зручна можливість змінити відкриття зліва чи справа.
-
❌ Без порогу, але доступний як додатковий елемент.
-
🔐 Магнітний механізм закриття забезпечить тихе та ефективне фіксування.
-
🌡️ Термостійкий ущільнювач дбає про збереження паро-температурних показників в сауні.
-
💼 Рекомендовані для експлуатації в комерційних саунах.
🔒 Гарантія 12 місяців на всі вироби ТМ "Tesli". Обирайте ексклюзив та якість для свого спа-відпочинку! 🌟🔥
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 2000х800 |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Тип | в лазню та сауну |
| Тип | скляні |
| Тип відкривання | універсальні ( праві або ліві) |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | матові |
| Ширина за коробом | 780 мм |
| Висота по коробу | 2000 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
- Ціна: 13 458 ₴



